bugün

başlıktaki gibi ana karakterimize herşeyi yaptırabilirsiniz kurallar :
1-Ana karakteri öldürmek yok
2-Bolca saçmalayabilirsiniz.
3-Sıra sıra yazalım
Ben başlıyorum ;
Günlerden bir kış günü yağmur yağarken evden çıktım, otobüs durağına gittim ve bir de ne göreyim..
Bundan 218 gün önce yazılmış ve iplenmemiş ama ben devam ettireyim.

Tam tamına 2 sene önce beraber olduğum hanzo Kemal.
10 saat sonraki idare hukuku sınavına çalışan gereksiz ihtiyac canı çekmesine rağmen bu oyunu oynayamayacak.
devam;

kucağında bir hindi ve yanında bir kınalı kuzu ile durakta oturuyor.
Otobüse binen bir bayan otobüs şöförünü tükürük yağmuruna tutmasın mı. Hemen şemsiyemi kaptığım gibi..
devam;

fakat şansına kiralık uygun bir villa buldu, sudan ucuz koladan pahalı.
Yanından ayırmadığı kuzusu ve hindisini bahçeye salmıştı bunu neden yapmıştı içi hiç rahat değildi etrafta aç kurtlar olabilirdi.
işi yokuşa sürdün, nasıl devam etsin bu garip şimdi. hindi zombi mi olsun?! oynamıyorum işte.
aç kurda gerek kalmadı be.. hindi kuzuyu yedi, nasıl olduysa artık..öff ..hortlasın bari kuzu, yazık olacak böyle. hayaletli villa olsun. geceleri mee diye uyutmasın hindiyi ve hanzo kemali.
Yoksa zombimi hindiden çıktı aklımda deli sorular.
Bahçeye çıktığında kuzusunu göremeyen Kemal deliye döndü. Taşındığından beri maddi zorluk çektiğini ve tek seçeneğin hindiyi kesip yemek olduğunu düşündü. Madem kuzusunu hindi yemişti, hindiyi yanına pilav yapıp Kemal yemeliydi.
yaff napıyonus, yavaş..hani karakterleri öldürmek yasaktı? kuzu gitti, şimdi sırada hindi var, yakında birileri de kemali yer.
ben yatıyorum.
ayrıca, durakta kemali gören kıs nereye gitti? onu kim yedi??
kuzu bir an dile gelip hayırlı forumlar demiş. öyle heyecanlı demiş ki bu heyecan hindiyi ağlatmış. ancak çok ağlayamamış hindilerin ağlaması dinleri olan hindiuzmin şartlarına göre günahmış. derken kuzu dayanamıyor ve isyan ediyor. meee!