bugün

bebeklerine mevlit de yazdırsınlar da tam olsun.
Bakarken yoruldum.

Ne gerek var arkadaş, bir ton gereksiz masraf. Şu kadınlar kendilerine daha faydalı uğraşlar bulsalar ya.
Kusmuk show.
Her şeyi anladım fakat bu tür organizasyonu neden sosyal medyaya atıp demeçler veriyorlar. Hadi onu da geçtim ne bu gösteriş meraklısı saçmalığı. Garip.
arap yağı bol bulunca çüküne taşşana sürermiş derler ya.
Karmama şükretmeme vesile olmuş törendir. Düşünsene önceki hayatında bok yemişsin ve bu kadının bebesi olarak dünyaya geliyorsun. Valla üzüldüm bebeğe ya.
hoff keyfim kaçtı. Çocuğun geçmişinde utanç duyacağı bir olaydır. Tabi bu ailenin de bu kafada çocuğu olur da işte olur da bi şeyler doğru giderse utanır...
Yakında erkek çocuğun ilk 31'ini de kutlar hale gelebiliriz dikkat etmek lazım. Nice 31'lere berkecaaan.
boşa masraf olduğunda mutabıkız da, sonuçta bu sektörden para kazanan azımsanmayacak bir kitle de oluştu artık. Madem talep ve para var, yaksınlar kınalarını. sana bana mantık dışı gelen, çünkü gerçekten öyle olan şeyler, bu tiplerin yaşama sebebi resmen, kabullenmek lazım. bıraktım, horlamıyorum ben artık bu abuklukları.
Hifa ne amk götünüzden çeşit çeşit isim uyduruyorsunuz. Bari wifi falan koysaydınız en azından modern bir ismi olurdu çocuğun.
Para var tabi götüne yakıyor millet kınayı.
Kıyafetlerine kadar Inandıkları dinin gereği "israf etmeyiniz" emrini, göstere göstere inkar eden topluluktur.

Eğlencenin, bir araya toplanıp keyifli şeyler yapmanın plastikleştirildiği-sadece fotograf vermek için pahalı atmosfer yaratıldığı, gösterişin gerekli varsayıldığı sanrısında bir avuç uyuşmuş beyin.

Malınızı mülkünüzü israf etmeniz tabii beni ilgilendirmez ama yarattığınız algı dininin gereği; "varsa paylaş"ı "varsa reklamını yap"a kadar getirmenizi tiksinerek izlememe karışamazsınız. Hele ki müsebbibi sizin iradeniz iken.

Ayrıca hifa ne mk.
bebeği sırf sosyal medyada paylaşacak malzeme olsun diye doğurmadıysa ne olayım.
yapsınlar tabi ya. biz organizasyoncular taş mı yiyelim *
diş buğdayı partisi
ilk adım partisi
bekarlığa veda partisi
evlilik teklifi
söz kına , nişan, düğün organizasyonları,
nedime ekibi.

her şey sizin özel günlerinizi güzelleştirmek için.
iletişim dm.
herkes çoğalmamalı denilince kızıyorlar sonra. lan paranız çok geliyorsa alın 3-5 tane aç doyurun sevaba girersiniz. bu ne müsriflik sevdasıdır bu ne görmemişliktir be kardeşim.
Emevi saltanatı şatafatı hala devam ediyor sorsan en iyi Müslüman bunlardır alın size dindar nesil.
Bu işin türbanlı yada türbansızı yok son bir kaç yıldır annelerin kendi aralarında çıkardığı eğlence türü. inşaAllah daha da gelenek haline gelmeden son bulur.
islam dininin peygamberinin üzerinde yattığı hurma liflerinden yapılma hasır sebebiyle suratındaki izleri görüp ağlayan hz ömer'e istemez misin ya ömer; dünya onların ahiret de bizim olsun diyen ve Bu din garip geldi garip gidecek diyen islam peygamberinin siyasal islamcı süslüman ümmeti...
"kınamı sen yak organizasyon"
ölüyorum galiba...

eskiden insan bebeğini sakınırdı, bakan her göz iyi bakmaz diye. şimdilerde bebeği göze sokuyorlar.
paran varsa kendine harcarsın anlarım da, sazlı sözlü 'gelin kınası' yapmak nedir el kadar çocuğa?
yazık valla.
instagram elalemin ne kadar uç noktalara gidebileceğini gösteren bir yer oldu artık.
adamlar ne reklam yaptı be. allah bilir ekşiden alınmıştır bu başlık.
Küçücük çocukların kaderinin böyle gerizekalıların elinde olması çok acı bişey. iyi ki benim ailemde böyle beyinsizler yok.
tipik bir akape'li anne törenidir.

israf ve şovun dibine vurmuşlar.

bunun kocası akape'den rant peşinde koşmuyorsa sözlük hesabımı silerim.
Hifa ne amk? Hangi spor dalının yönetimi lan bu?
Fifa koysaydın daha az yadırgardık.
Malum parti destekli vergi borcu silinmiş müteahhit’in çocuğunun kına törenidir. En kısa zamanda beşik kertmesi de yapılır.
Ümmetliğin çılgın attığı organisation. Bunlara akıl veren her kimse bol bol versin diyeceğim de artık çok geç galiba. Neyse yine de bol şanslar.