bugün

son açtığı başlığı bir süre sonra silen yazar.

göte girebilecek entryler yazmıyoruz değil mi?
arkadaşlar bana kürt sempatizanı diyorlar ama ayıp oluyor. ırkçılığın alemi yok lütfen yapmayın.
ona bakarsanız biz eskiden kürttük yani.
(bkz: ironik faşist)
moderasyon uyardı beni, izmirli kullanma kuduruyor millet yetişemiyoruz şikayetlere dedi. ben ise bu mesaj üstüne karar aldım, artık sahil şehrindeki kızları anlatacağım.

bi sürü sahil var, caddebostan sahilinden bahsediyorum belki. şimdi şikayet edin.

hırsıza kilit, dindara dua dayanmaz aklınızı başınıza devşirin.
gece gece birden merak ettim. telefonu da tayyibim diye mi açıyor acaba?
bugün misfirlikte stv açılıp huşu içinde "beşinci boyut" izlendi. bir de ne göreyim: aaa, hbbia! dikkat ettim; resim aynı resim...

nasıl ibret aldım, anlatamam!
neyi savunduğu, neyle dalga geçtiği anlaşılmayan yazar.
en sevdiğim özelliği başlığını canlandırınca devamının gelmesi. demek ki herkes içinde bir şeyler biriktiriyor lan adama karşı. vay amk.
atatürk'e alenen hakaret edip halen ''ironi yapıyor yeaaa'' diye savunulan kişidir.

ekşi gibi uludağ'ın kapısına dayandıklarında savcılara öyle dersiniz.

- ironi yapıyom ben yaaaa.. *
güzel bir sabaha başlamama vesile olmuş kişidir bugün, gerek bayram mesajı, gerek barış manço şarkısıyla.
çifte bayramını içtenlikle kutladığım yazardır.
yine toplu bayram mesajı ile gönülleri fetheden kaliteli yazar.
bayram mesajı ile yine gönülleri feth etmiştir.
kandilde atmadığı mesajı bayamda atarak gönlümü alan yazar. eksik olmasın diyoruz kendilerine.
bayram mesajını almadım. beş dakka içinde gelmezse içkili fotoğraflarını yayınlarım. hodri meydan.
edit : yollamadı mına kodumunun. *
artık şunu öğrenmenin zamanı geldi, yazdıklarını kimse okumuyor.
pardon sıçtıklarını.
30 ağustos zafer bayramını en içten dileklerimle kutladığım altı okkalı kemalist kardeşim. iyi ki varsın.
sözlüğümüzün büyük kemalisti, başlı başına atatürkçü düşünce.şukusunu nick altını eksik etmeyin*

yaşa hbbia paşa yaşa
adın yazılacak mücevher taşa
(bkz: hbbia olmasaydı biz de olmazdık)
Bana bayram mesajı gondermeyen terbiyesiz adam.
Benim neden mesajım yok, hbbia bana neden mesaj atmıyorsun? anne baba benim neden yok? Yemin ederim üzüldüm bak yemin ederim.
(#12983080) nolu entrysiyle ramazanın bitişini hatırlatmış.şakirt hikayesine kürtçü maskeside eklemiş yazar.
Cok asık oldugum yazar..
garip yazar.
kandil mesajından sonra bayram mesajı göndermemiş ve beni üzen yazar! Canı sağolsun ! Yeni hikayelerini soluksuz beklemekteyiz!
hbbia, bana neden mesaj yollamadın?! şeklinde serzenişte bulunduğum, büyük kemalist, atatürkçü düşüncenin sözlükteki sarsılmaz kalesi, üstad.