bugün

gün itibariyle dağlıca' da şehit düşen 8 askerimizin ardından cevabı beklenen soru.
http://gundem.milliyet.co....2012/1555858/default.htm
amerikan malı güneş gözlüğü taktıkları için.
(bkz: heronların işe yaramaması/#15886146)

heronlar derken? "lar" he? la bi git!
kendimizin yaptığı şuan adını tam hatırlamıyorum anka mı neydi onu yapan adamı koruyamayıp da israillilerin boktan heronlarını kullanırlarsa tabi ki "göremezler(!)".
artık bu şehid aileleri neden isyan etmiyor ulann? bu hükümete sen amerikayla işbirliği içindesin allah seni kahretsin amerikanın pkkya yardım ettiğini 20 senedir herkez biliyor it soyu niye vatanını satıyorsun diye isyan edilmiyorsa o ailenin evladı şehid felan değildir efendim. çünkü hz.alinin dediği gibi haksızlıklara isyan etmeyerek hakkıyla beraber şerefinide kaybetmiştir.

heronları amerikancı subaylar kontrol ediyorsa tabikide 300 kişi görünmez.

bir ülke emperyalizmin saldırısına uğradığında ilk kurşunu herzaman vatanseverler atarlar ve ilk kurşunuda yine vatanseverler yerler silivri tutsaklarına selam olsun!!!
heronlardan alınan görüntü ilk olarak pentagon'a gider. onlar hangi görüntüyü isterlerse onu aktarır. fısıltı gazetesine göre 1 gün önceki görüntüleri gösterirmiş hep. sonuç mağlum.
amerika - israil'in başşaklarını yalayanlar utansın.
heronların israil malı olması hasabiyle şaşkınlıkla karşılanmaması gereken durumdur. ne zaman big brother başbakanı çağırsa görüşmeden önce patronun kim olduğunu göstermek için böyle eylemler oluyor. bu da pkknın siparişle eylem yapan taşeron bir örgüt olduğunu ortaya açıkça koyuyor. siz güneydoğuyu ayırıp kürdistan denen ülkeyi kendi ellerinizle kursanız bile bu taşeron örgüt durmayacaktır , parayı burdan götürüyorlar çünkü.
ülke idaresinin komple israil malı olması hasebiyle şaşkınlıkla karşılanmaması gereken durumdur. heron görse bunlar heronu görmez.
bütün sorun bu mu yani?
heronlar o pkk'lileri önceden bulup imha etseydi bu sorun çözülecek miydi?
30 yıla sığan fail-i meçhul cinayetler, çeteler, yargısız infazlar, asimilasyonist çalışmalar, dil yasakları falan bunların hepsi hikayemi?

sorunun özüne inmeden ''biz onları nasıl daha iyi bulup öldürürüz'' muhasebeleri bu sorunun çözülmesinin önündeki en büyük engellerdir.
hayatını kaybeden bütün gençlerimize allahtan rahmet, ailelerine başsağlığı, devlet büyüklerimizin genç işadamı çocuklarınada bodrum'da iyi tatiller diliyorum.
Cevabı gelmeyecek sorudur. Gelmeyecektir, bu soruya kimse ceva vermeyecektir. Bu soru yine cevapsız kalacaktır. Bu güne kadar böyle yapmadılar mı? Yine öyle yapıp bu gibi soruları cevapsız bırakacaklar!

--spoiler--
Ben onların **larına koyayım çok ayıp ediyolar.
--spoiler--
300 pkk li görüp f16 ile vurunca ne olacak tabi sevinecek faşist zihniyet pkk li insan degilmi annesi ailesi yokmu? böyle yapınca kürtlerin öfkesi daha da büyüyor her iki taraftan insanlar ölmesin dediğimiz gün bu halklarin yoksul evlatlarını ölümden kurtaracagiz bunu başardığımız gün bu ülkeye barış gelecek huzur gelecek her vicdan sahibi olan insan bunun için çaba sarf etmeli aksi halde bu ölümlere herkes ortak. uludere de sevineleri gördük inşallah onlar da doğru yolu bulur.