bugün

Bugün arkadaşımın biri siyasi bir sohbetten sonra beni vatan hainliği ile suçladı, sebebi ise bazı konularda ülke insanını ve yöneticileri eleştirmemi ve diğer ülkelerle karşılaştırmamı gösterdi,açıkcası pek ciddiye alabileceğim biri değil zira kendisini müslüman olarak görüp tanrı türkü korusun diye bağırıp çağıran biri(bu tutum islama tamamen ters) ancak son zamanlarda bu kişinin türevlerini çokça görüyorum ve bu beni rahatsız ediyor.
saçmalıyordur ve arkadaşları ile ilişkilerinin bozulması kesindir.

şahsen biri beni vatan hainliğiyle suçlasa ağzını burnunu kırarım o kişinin.

öyle önüne gelene vatan haini demek kolayca her insanın yapabileceği bir şey olmamalı.

'sen ne yaptın vatanın için?' veya 'benim vatan haini olduğumu nereden çıkardın' sorularıyla karşılaştığı zaman mal gibi kalacak kişidir ayrıca.
sevgili yazardaslar merhaba,

tanim lazim ise; uclara gore diger goruslerin tumu vatan hainidir. Uzatmanin alemi yok.
Bağnaz insanlara bunu anlatmak çok zordur.

Mesela onlar dünyada sadece Müslümanların yaşadığını sanır, dini başka bir kavram duyunca tövbe estağfurullah çekerler. Ama çok iyi içicidirler. Ağızlarına kürekle vurasım var.

Vatan, millet konularında barış, adalet kavramlarını konuşursan kandan, ölümden bahseder ama hak yemeyi çok iyi başarırlar.

Bir konuyu eleştirseniz sizi terörist ilan ederler. Ama bir yere kapağı attığı için kemiğinin kesilmesini istemezler.

Her şeye bir kutsallık atfederler. Eleştirilmez, onlara göre tek doğru odur. Kitap okumaz, birkaç takip ettiği kanal vardır onların ağzından konuşur. Birkaç da bildiği kalıp ifade vardır. Karşısındakini ancak bu şekilde ikna edebileceğini düşünür. Kesinlikle bu tarz insanlarla tartışmaya girmeyin. Sonuna kadar dinleyin. Ona sorular sorarak doğruyu bulmasını sağlayın.

Mesela
- bizi kıskanıyorlar.
+ Başka bir ülkeye gittin mi?

-Yol yapıldı.
+ En son ne zaman deponu tam doldurdun?
Pkk yı, dhkpc yi , fetö ye şu zamanda destek atmıyorsan lanetleyip onların propagandaları kumpasları ile laf cambazlığı yapmıyorsan vatanseversin. Yoksa hem bu emperyalist köpeklerine fayda sağlayıp siyasi çıkar yapcaksın onlarca kişiyi ülkeyi mahveden bu örgütün laflarına inanıp yok ben hain değilim diyeceksin yaw he he.
güncel Önemli Başlıklar