bugün

geçen gün bir misafirimiz geldi eve oturmaya, sohbet arası misafir adam olan "içecek bir şeyler yok mu" dedi

bende ne içersiniz karı ve koca olarak ona göre vereyim dedim.

adam "ben kırmızı içerim şarabı,
karısı "ben rose alayım, lütfen" dedi.

bende 2 hafta önce açtığım lezzeti bok gibi olan kırmızı şaraptan 1 çorba kaşığı kadar boş kadehe koydum, üstüne beyaz şaraptan ilave ettim, şarabın rengi oldu gül pembesi ve oldu "rose", kadına verdim.

"ayyy, bayılıyorum ben bu rose, bundan daha iyisi yok bence bu çok lezzetli" dedi.

"adama ise 2 haftalık şarabı veremem lezzet çok kötü, içeceklere bakarken gözüme "shloer" marka "red grape" kırmızı üzüm suyu ilişti ve açtım şişeyi, kadehe önce 1,5 dolu çorba kaşığı kadar smirnoff vodka koyduktan sonra üstüne kırmızı üzüm suyu ekledim, biraz salladım ve karıştırdım ve misafir adama verdim.

"xxxx bey vallahi çok güzel bir şarapmış, ben zaten hep kırmızı severim, öyle üzümün lezzetini alacaksın mübarek bu çok güzel üzüm tadıyor dedi.

işin özeti, herkes şarap eksperi anasını satayım, hiç bu boktan anlamıyorum diyen yok ama verdim şurubu içti ayı şarap diye.
Baş ağrıtmıyorsa ucuzsa güzel şaraptır aq.

Neyse şarap işi faklı yav para verirsin Bi boka benzemez köpek öldüren alırsın yağ gibi kayar.

Şans işi bu fiyata bakıp güzel şarap alınmaz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar