bugün

Konserde gitar çalmak.
Fermuarların açık kaldığını anladığın an...
Açık alanda içmek. Bazen sadece hissetmekle kalmıyorum harbiden herkesin baktığını görüyorum.
marketten çıkıp 32li tuvalet kağıdını taşırken herkes bana bakıyormuş gibi hissediyorum. yoksa hislerimde haklı mıyım?
düğünde halay başı olmak ve gene aynı düğünde davulcunun gelip ayağının dibinde bahşiş alana kadar davul çalıp para beklemesi. aldın ulan 50 dolarimi rahatladın mı itolit.
market kasa sırasında ödeme yaparken bir taraftan para üstünü alıp bir taraftan ürünleri artık nereye koyuyorsan yerleştirmeye çalışmak abi bi dur kaç kolumuz var aq.
konferansa veya toplantıya geç kalıp salona girdiğin an.
hiç dikkat çekici bir eylem yapmamışım. hiç ekşın yok. invizıbıl olmak budur işte. tüm misyonum vizyonum bu.
Benim bir dönem ciddi ciddi problemimdi bu. Her ne yaparsam yapayım insanların beni izlediği Sanrısı vardı kafamda. Üstelik öyle olumlu anlamda falan değildi bu. O dönem beni çok yıprattı, asosyalliğe sürükledi. Şimdi farkındayım ki kimsenin s*kinde değiliz.
200 küsür kişilik amfide derste not alan nadir kişilerden birisi olmak.
sanrıdır. açık ve net olarak söylenebilir ki kokain kullanmak bu sonucu doğurur.
toplum içinde hapşırmak.
sabah vakti yola çıkacaksınız. cümle alem uykudayken, gün ağarır ağarmaz elinizde tekerlekli bavulunuzu çekiştire çekiştire yürüyorsunuz. fakat o bavulun tekerlerinin sesi o bomboş sokakta öyle bir yankılanıyor ki, sanki cümle alem uykusunda değil veya uyanmışlar da perdenin ardından sizi gözetliyorlar.