bugün

ülkemiz şartlarında herhangi bi müzik aletini icra etme isteğinin sebebi aşikardır.

kız düşürmek.

ee peki sen kızı düşürdün. kızı ne için düşürdün? sevgililer gününde hediye almak için mi? kızın anası ölünce teselli etmek için mi? derslerine yardımcı olmak için mi? elbette kızdan bir menfaatin var. nedir bu? eve atmak, yiyişmek, seks yapmak.

bre mendebur, sen o kızla seks yaptığın zaman duş almayacak mısın? sevgilin duş almayacak mı? sen o duşu alırken kaç tane müminin abdest suyunu gasp ettiğini biliyor musun? küresel ısınmanın gümbür gümbür geldği, tehdit savurduğu bir ortamda, sen ne hakla, namaz kılmak isteyen bir mümin abdest alma hakkını elinden alıyorsun.

velahsıl kelam, herhangi bir müzik aleti çalmak; sekse ortam doğurduğu, ve namaz kılmak isteyen inananların haklarını elinden aldığından mütevellit büyük günah ve israftır.
eğer çaldığın zurnayı aynı zamanda *ötüne sokuyorsan evet günahkarsın.
doğrudur, çalarsanız günahtır. çalmayın, satın alın.

(bkz: troll olmayı öğreniyorum)
(bkz: tazmanya canavarı ile troll olma seti)
ben keman,gitar,bağlama ve biraz da piyano çalıyorum. müzisyen günahkar değil duygusaldır.
çok uğraştım, özendim ama değil gitar mandolin bile çalamadım, üzüntüsünün değişik ve güncele uyan ifade tarzıdır.
kıçı başına vurmuş birinin edeceği laftır bu. tamam, hadi git. git ve 'başının' çaresine bak.
panpacan

son girdiği entryler
1. üniversiteye giden kızıyla gurur duyan gavat baba/#11332004
2. herhangi bir müzik aleti çalan insan günahkardır/#11331838
3. kadınlarla cinsel ilişkiye giren midesiz erkekler/#11331673
4. sevgilisi olan erkek namussuz şerefsiz ve gavattır/#11331499
5. oyunculuk yapan kadınların namusu şüphelidir/#11331359
6. dul kadınların namusundan şüphe etmek/#11331247

daha fazla bakamıyorum, aragnafobya var bende.
(bkz: ney)
kim demiş bunu...saçmalıktır..olurmu be abicim..
şöyle böyle olurmu diye sazın tellerine vurmayınca...
az önce cehennemden alınan bilgiye göre herkes çaldığı enstrümana oturtulacakmış. bu işe en çok sevinen mızıkacılar olurken. bir grup klarnetçi duruma isyan edip düdük çalmaya başladı.
hiç bir şey çalmıyorum diyenlere de şu maddeler söylenmiştir:
alkış bir enstrümandır. 2 el bileğe kadar sokulacaktır.
şarkı söyleyen veya ıslık çalanlara ise kendi kafaları monte edilecektir.
o zaman cehennemde yanacağımın garantisidir.

çok günahım var peder, ne yapmalıyım?
hele birde o çaldığınız aletle para kazanmışsanız yüzde yüz cehennemliksiniz.derhal eller yukarı aletler aşşağı mazallah tövbe estağfirullah hasbinallah......
- peki şeyhim saksafon çalmak?
+ gel guzum o sevap..
Yobazlık ve sanat düşmanlığının nasıl önüne geçicez bilmiyorum ama ne olursa olsun insanlara karışmamayı bir türlü öğrenemedik ülke olarak hatta insanlık olarak. Başkasının uğraşı ve amacı insanların neden sinirini bozar ki? Gitarist birinin kız düşürme amacından sanane, bırak insanlar kendini geliştirsin belki 20-21 yaşına kadar kız düşürmek için uğraşıcak gitarla ama daha sonrasında bu kendisini mutlu eden bi aktiviteye dönüşücek. Kısaca sonuçları sizi etkilemedikçe kendi işinize bakın bırakın insanlarla uğraşmayı.
asıl bunu diyen günahkardır.
tüm müzikler tanrıdandır. asıl gerçeği inkar edip kafana göre fetva vermek günahtır amk.