bugün

aklını siktiğimin insanıdır.

bugün iftardan sonra sucuyu(evet sucu amk.) aradım ve su siparişimi verdim. bir de bu ibneler kampanya mı ne yapmışlar, ev cemaati uyardı ikidir maden suyu gelmiyor diye.

aramışken onu da belirteyim istedim telefonu kapatmadan;

- bir de sanırım maden suyu kampanyası varmış ama ikidir maden suyu gelmiyor. kampanya mı bitti acaba?
+ abi biz ramazana özel olarak allah rızası için yaptık öyle bir kampanya, insanlar allah rızası için içsinler dedik. yoksa 6 tl'ye su satıp da her su için 3 tane maden suyu verilmez.
- anladım. şu an için geçerli değil yani.
+ yok abi allah rızası için mübarek ramazan'a özel olarak yaptık böyle bişey. ben çocukla göndereyim daha öncekileri de size.
- sağol kardeşim, ben 3-5 soda derdinde değilim. sadece böyle bir taahhüt verdiyseniz, dikkat etmeniz daha iyi olur dedim sizin için.
+ yok abi taahhüt vermedik, allah rızası için yaptık allah seni inandırsın.
- kardeş su gönderme sen, boşver.

telefon kapatılır.

- bişey lazım mı dışarıdan?
* hayırdır, nereye?
- bakkaldan alacam suyu, ayar oldum ibneye.
* a aa nerden çıktı şimdi?
- iki lafından biri allah elemanın, muhtemelen yaptığı işte bir ibnelik var.
* serseri seni. adam inançlı demek ki işte.
- lan inançlıysa da banane inancından. bu şimdi çeşme suyuna fatiha okuyarak falan arıtıyordur, neme lazım gerek yok. ben kendime bakkaldan alacağım suyumu, istiyonuz mu bişey.
* yok, sahurda susuz bırakma da bizi.

hayır arkadaş ömrüm boyunca dikkat ettim "ben şöyle onurluyum" diyen adamın yemediği bok, döndürmediği pislik çıkmıyor.

e iki lafından biri "allah" olan allahsızların sayısı da malumumuz.

artık bu tiplere denk gelince kıllanıyorum direk ne pislik çıkacak altından diye.
Aşırı dinsizdir ve dinciyim diye geçinen gavadlar topluğuna yalakalık için doğmuştur.Yobazdır bilgiliyim sanır.
mağdur edebiyatı üstadıdır.
yolda at boku görse "allahın mucizelerine bak" diyecek insan tipidir. her boku bir şekilde yaratılışçılığa bağlar. hasta oldum, neden? kötü bir şey yaptım. bugün ekmek çıkmadı neden? bugün kısmetimiz yokmuş. oruçluyken su içtim, neden? allahın hediyesi. peri bacalarını görünce, "bunlar nasıl böyle hale geldi?" demesi gerekirken "allahım ne güzel yaratmış" diyen tiptir. samimi değildir, araştırma ve sorgulama yetisi en az beyni kadar var olmayan insandır.
http://www.kotusozluk.com/e/725235/
dinden başka umudu olmayan insandır.
En cahil insan tipidir.
Can sıkan, bakış açısını değiştirmesi, çeşitlendirmesi gereken insandır.

Manevi unsurlar her konuya salça edilmez.
Özeldir.
Nokta!
Her zıkkımı kadere yoran. Yobaz, gerici, insanların cennetemi cehenememi gideceğini kendi belirleme hakkının olduğunu sanan mahluklar.
Yaw bı tane telegram grubuna kahve falı bakmayı bilen var mi yazdım ordan kızın biri çıkıp fal dinimizce haramdır yazdı benim şarteller attı. Yaw söylemesen bilmiyoruz sanki aq. Sonra kızla şöyle bı diyalog yaşandı;
-belki ben ataistim
+islam hak dinidir
-ya ben ataistsem bunun benim için ne önemi var.
+ sadece islami yaymaya çalışıyorum
-ulan sen beni tanımadan etmeden nasıl böyle itici şekilde peygamber şekline bürünürsün? Sen benim inancımın ne olduğunu biliyor musun? Gelmiş bana burda yaymaya çalışıyorum diyip benim inancımı yok Sayarak saygısızlık ediyorsun? Fikrimi sordun mu olm sen benim. Sizin gibi tipler yüzünden millet islam'a küstü lan hala gelmiş burda ibnelik yapıyorsun.
+ küfür etme.
- kes lan sesini bı yok olmadınız gitti.

Sonra ağzıma geleni saymaya devam ettim dostlar. Ama kız karşılık vermeyi kesti. Bu nedenle öfkem dinmedi. Sinirden kafamı duvara falan vurasım var. Salak yüzünden uyuyamadım gece boyunca hep sinirli sinirli durdum öylece.
manyaktır.
piçtir,
dinsizdir,
cahildir.
aksi halde aklına gelen her aptalca meseleyi neden dine bağlar insan.
toplamına kahpelikte denebilir. (cahillik müstesna)
bi atatürk heykeli değil.
telegram grubunda ne yaşamış bu kız yav hem cesaretine tahrik oldum okurken içim bir hoş old kız kavgası süper diye.

oooooohhhhhh saplaaaaaaaaaaaaa agresifleşssssin sinirlensssin rekabeti getirirrr.

hakaret etsssin.

Modunda okudum.