bugün

Mutsuz ve tatminsiz insan duruşu.

insan, herşeyden sıkılmaz, bedenine, ruhuna iyi gelen bir şeyler vardır mutlaka.
Her daim her şeyden sıkılıyorsa, ya depresyondadır, ya hiperaktiftir odaklanma sorunu vardır, ya da şımarığın önde gidenidir.
şanslı kul olmaktır.
ne güzel, her şeyi varmış.
sıkıldım dövmesi yaptırın o zaman.
Dunyanin en guclu buyucusunun en korkunc laneti olabilir bu.
izin kullanma imkanı olmayan bir işte çalışılıyor olabilir.
görsel
a bu ben. işte canım sıkılır, evde canım sıkılır, cafeye giderim canım sıkılır, tekrar eve dönerim canım sıkılır, çıkıp bara giderim canım sıkılır, sonra diğer bara geçerim canım sıkılır, evde dönüp oyun açarım canım sıkılır, youtube izlerim canım sıkılır, haftasonu canım sıkılır, aynı şeyleri tekrar yaparım yine canım sıkılır. ben anlamadım.
Biraz, çok şey istemek sanki. Öyle bir lüksüm yok şahsen.
Günlük olarak yaptığım aktivite.
durduk yere gelen geçici ruh hali.
beni mutlu edecek bir eylem olsa asla sıkılmazdım.
Her şeyi denemiş olmayı gerektiren neticedir.
Birine bağlı olur çoğunlukla. Ondan da umudunuzu keserseniz iflah olmaz bir sıkıntının içine düşersiniz. Benim için sonuç hep saç kestirmek oluyor. Yakındır bir kaç güne gider canım saçlarım.
Insanlar kötü.
Arada böyle dönemler oluyor.. En basitinden uyanmak bile sıkıyor insanı.
En güzeli bir abdest alıp namazını kılıp ellerini semaya doğru açıp duâ etmek.

için huzur dolsun.
kurbağa boklu kanala atlama isteği uyandıracak durumdur. ewed
Ölmek istiyorum artık cidden.
pandemi bokundan da aptal insanlarla uğraşmaktan da bıktım. üstümde gitmeyen bir agresiflik var.
4 hafta sonra işten ayrılacak olmam sebebiyle sabah 9da kalkıp bilgisayarı açıp hiçbir şey yapmıyorum. Aynı şekilde 4 hafta sonra ev değiştirecek olmam sebebiyle evde de bardağı bile yerine koymuyorum. Bir de üstüne dışarı çıkamamak eklendi mi.. her şeyden sıkılmak kelimesinin vücut bulmuş haliyim.
günümüzde pek çok kişinin sorunudur. hayat çok hızlı akıyor, yorucu ve her şey çok belirsiz.
ikizler burcu karakteri gereğidir.
bir sonraki adımı tükenmişlik sendromu.
Sadece yatıyorum dışarıda 0 aktivite.
Sanırım yolun sonuna geldiğimizin işarati olmalı.