bugün

vardır böyle tipler. çıkmaya başladıkları erkeğe sen sonuncusun, benim sahibimsin, helalimsin manasında kocacığım diye hitap eder. bu tip kızların gerçekten evlenene kadar yaklaşık 20-25 kocası olur.
7 kocali hurbuzu sollayacaktir.
"sen bana verecek 100 dolar ben sana diyecek kocacık" durumudur.
Hayalperest zavallı bir kızıdr, acınacak haldedir. Kerhane karısından bir farkı yoktur, öyle birini tanımadım ancak okuduğum kadarı ile gelen müşterilerine kocacım diye hitap ediyorlarmış.
kocaya hasret bir kızdır.
Salak erkeklerin gururunu okşayan kadındır. Kadın diyorum çünkü kendini evli gören kişiye kız denmez.
sevişirken söylüyordur. bir başkası ise "aşkm bşlmdn önc syle tmm mı?"
alıştırma yapıyordur.
(bkz: bırak bırak oynasın çocuk)
o kızdan ümidi kesin siz aq.
her sevgilisine yetecek muhimmat bulunduran kızdır.
sonunda birisinde tutar diyen kızdır.
muhtemel ihtimal evde kalma korkusu vardır kendisinde. 20 yaşın altındaysa ergenliğine verebilirim de üstündeyse durum net budur.
kilolu ve çirkindir.
yedi kocalı hürmüz ün yeni jenerasyonudur.
akli karisiktir.. bilasik teli.
evlilik oynunda kalmistir halen iq olarak. halen ilerleme yok.
evlenmeye meraklı asla evlenilmemesi gereken kızdır. evliliği evcilik sanan kızdır.
hiç birlikte olmadığım kızdır. o ne ilginç bi şey lan oyle?
orospudur. müşterilerine kocacım der. herkes mi iyi niyetli amına koyayım?
kocamış kızdır.( susamış gibi yani )
bundan sonra birbirimize karı-koca diyelim mi diyen zavallılardır. vay hallerine.
genelde 17 -19 yaş arası kızlardır. ellerinden asla telefon düşmez ve genellikle candy crush oynarlar. Aferin kizim aferin. Evlenince kocana da çok güzel cand crush oynuyorum dersin.
Belki de o hepsini kendi yüreğinde ciddi görüyor. Belki hep güvenen ve hep terk edilen o oluyor. Şaka Şaka

görsel
Onu genelde orospular der diye biliyorum.
Prova yapıyo olması muhtemeldir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar