bugün

2 farklı öne geçtiği her maçta yaptığı yavşaklıktır. utanıyorum senden fenerbahçe. son dakikalara kadar seviniyordum lakin top çevirirken rakibine karşı artistik hareketlerin tiksindirdi. galibiyete bile sevinemedim amk.
not: evet ben bir galatasaraylıyım.
kendi sahasında yediği iki golü hala hazmedememiş ezik fanatik söylemidir. ki arif'i olsun burak'ı olsun bu takımın meşhurlarıdır.
verdim eksini güzel kardeşim, son günlerde gördüğümüz en iyi şey fenerbahçe'nin galibiyeti oldu! nesini beğendiremedik anlamadım.

not: fenerbahçeliyim.
süper final son maçında, kadıköyde oynanan maçta 90 dakikanın 40 dakikası yerden kalkmayan galatasaray yavşaklığından daha öte değildir.
portekiz çükünün acısını çıkaramamış ezik vatandaşların götünden uydurduğu yavşaklıktır. biz lincoln denen adamın sahada top sektirdiğini de biliyoruz. yavşaklık denince akla sarı kırmızı gelir.
Fenerbahçe'nin elin gavuruyla geçtiği taşağı üzerine alınanların yeni sığınağı. Barça yapınca "Lan ne top oynuyor adamlar", Fenerbahçe yapınca "fener yavşaklığı bik bik"
(bkz: erken öten horozu sustururlar)
hesapda galatasarayim diyerek galatasaraya kufur ettirmeye ugrasan taraftar yavsaligidir ayni zamanda.
barcelonayı kimse sevmesin o zaman adamlar maç boyunca pas yapıyor.maçın bitimine 5 dk kalmış 2 farkla önde pas yapmayıp ta ne yapacak kaleye gitse farkı artıracakken pas yapmış çok mu.
galatasaray futbol kulübünün her başarısından sonra buralara doluşup çamurla ışığımızı kapatma telaşesidir.
ebedi dostluğua gölge düşüren ezeli yavşaklık. normalde bunların ligden düşüp bu sene çıkmaları gerekiyordu amk.
Dillere destan yavsaklıktır.
yazarın, spor dostluk ve kardeşliktir sözünü unutarak ve ayrıca, fenerbahçenin hak ederek şampiyon olmasını hazmedememiş olmasından kaynaklanan acının neticesinde açılan başlık.
(bkz: öyle eziğim ki yüreğim anca anonim öfke kusabilmeye yetiyor)

Söz konusu olmayan ezik uydurmasıdır.