bugün

olası berber çırağı cümlesi.
klip cekimleri az önce tamamlanan parca. koreagrafisini osman tangöze ve madonna'nin koreografi stephan scheißenmühle birlikte yaptilar, ayrica en zenci danscilarla calisildi. mıgırdıç, sonuctan cok memnun oldugunu söyledi.
son alinan haberlere göre tarkan'in istanbul konserinde coverlayacagi parca.
kız çocuğuna sahip olan annelerin temizlik yaparken dile getirdikleri cümle.
evdekilerin her daim arkamdan haykırarak söyledikleri cümle
headbang yapma arızasının bir sonucu olabilecek yaşansal bir ibare.
annemden en çok duyduğum cümlelerden biri.sanki özellikle atıyorum yerlere dökülüyo işte.
yalnızca kız çocuklarının değil, erkek çocuklarının* da annelerinden çok duyduğu cümle.
sözlükte sessiz ,sakin yazarken elektrik süpürgesinin o kulakları mahveden sesinin duyulmasıyla irkilen yazar:(annesine)neden temizlik yapıyorsun misafir mi gelecek? diye sorduğunda duyduğu içinde bir dünya anlam barındıran dokundurmalı bir cümle.
saçların tüm hızıyla deriden ayrılması ve etrafınıza baktığınızda karşılaşacağınız durumdur. acı bir tecrübedir. şarkısı da vardır bunun...
(bkz: ama dön desem)
(bkz: baktığım her yerde saçın duruyor)
suan popiler olan sarki.
Yerlerde saçlar,
Kimin bu saçlar
Diye devam eden kalben şarkısı.
Kalben şarkısı,tarafımcada sevilir.
Ben olsam bakmam bana,bir çorba bile yapmam bana tüm bunları sen öğrettin bana sevgilim..
Güzel şarkı.
Bu şarkıyı söylediğinizde annenizin 'sus bir be ne saçı nerede saç var senin saçındır onlar' lafıyla karşılaşmanız muhtemeldir.
büyük ihtimalle bir lokantadasınız saclarla sac tava yapıyorlardır mutfaktan çıkın yoksa süpürgeyle kovalarlar.
Ben olsam almam beni
Adamdan saymam beni
Uzun uzun soymam BENi!
Deli miyim?
güncel Önemli Başlıklar