bugün

video başına düşen reklam sayısına işaret eder.
bu durum kesinlikle ve kesinlikle insanlığın gördüğü en büyük zulümlerden biridir. bak kesin başka bilmiyorum ben, böylesi olmamıştır.

gece yarısı bir video ilişir gözüne izlenilmesi için ilginç bir başlık iliştirilmiştir baş ucuna, en saf duygularınla, karşılık beklemeksizin basarsın "play" butonuna. lakin bir sürpriz beklemektedir seni... ansızın başlar reklam, hemde ne başlama sanırsın bilgisayara 5+1 ses sistemi bağlamışlar, mübarek savaş borusu sanki. sesle birlikte oturduğun sandalyeden düşecek olursun hemen bilgisayarın sesini kısmaya yeltenirsin lakin iş işten geçmiştir, o an bilgisayarı yumruk manyağı yapmak gelir içinden...
normal zamanda bilgisayarın sesini duymak için neredeyse ekran ile bir olmak gerekirken nasıl oldu da böyle yüksek bir ses çıkması gerçekten ilginç. ama yetti artık...parayı basıp reklamı oynatmak kolay birde izleyenleri düşünün. reklam yapıyorum sanıyor herifler ben türkcell' e geçeyim diye düşünürken benzeri bir olaydan sonra geçmekten vazgeçtim yapmayın etmeyin.

(bkz: napaydım yazmasaydım da içime dertmi olsaydı)