bugün

Buyrun ben ve google hazretleri sorularınızı bekliyorum.
aylakcaylak kendin ol. kimseye kendini beğendirmek zorunda değilsin. beğenen sen ol. önemli olan senin hayatın. karşı tarafta beğenirse şükela.
bu böyle olmaza. lütfen bu sayfada soru soralım.
Şimdi değerli frkmz krds frkmz kardeşim. adını burada söylemeyeceğim kaynaklarımdan aldığım haberlere göre tarsus antik müzesinde yakında sergilenecek olan erken/geç roma bizans dönemlerine ait eserler bulunmuştur. hayırlı olsun.
cevabini henuz bulamadigin soru nedir?
dokuzuncu fosil yazar. havuzda ya da denizde bulunan su kütlesini düşün. ve sen o suya giriyorsun. her ne kadar fosil olsan da dünya da yer kaplıyorsun. yani maddesin. suyu da madde olarak düşün iki madde karşılaşınca vıck diye bir ses çıkıyor. ama sen girme suyu kirletirsin.
famborella'ya: hiçlik, yokluk mudur?
nazir'e: el ile tutulup göz ile görülecek biçimde tam anlamıyla var olan, varlığı hiçbir biçimde yadsınamayan, bir durum, bir olgu, bir nesne ya da bir nitelik olarak var olan.
google dayım dese de sen inanma, burada maddi gerçeklikten bahsetmiş. biz şark dünyası manevi gerçekliği ararız. maddi gerçeklik bizi nirvanaya ulaştırmaz. alışkanlık yapar ve alışkanlıklar fazla mutluluk vermez.
nazir'e: evrenin doğası insan aklı ile cevap verecek olursak sonsuzluk olur. başlangıcı yok sonu yok. sınırı yok.
hello my friend93'e: yarın ilk işin gidip konuşmak olsun kardeşim. Kızlar cesaretli erkeklerden hoşlanırlar. Kendine zulmetme. kimseyi gözünde büyütme. yaşın gereği bunları yaşayacaksın. duygularının üstüne çıkarsan kazanırsın. duygularınla baş başa kalırsan kaybedersin. duygular akıl ve cesaretin ile hareket et. insanlar konuşarak anlaşır. bunu dene. hemde hemen.
Nazir çekil aradan soru hakkını doldurdun sen.
Piyasalar gelecek hafta nasıl olur? Altın, Euro, dolar koşmaya devam edecek mi? Yıl sonu bunların durumu ne olur? Bis de kârlı kağıtlar neler?
Sordum cevap bekliyorum. Teşekkürler.
alberteinstein'e: hiçlik. boşluk. hacim yok. hiç bir şey yok. kimse oraya gidemedi bilim buna cevap veremedi.
alberteinstein'e: hiçlik. boşluk. hacim yok. hiç bir şey yok. kimse oraya gidemedi bilim buna cevap veremedi.
above and beyond'a: değerli kardeşim bu dünyada ancak fotoğraflarda ve rüyada görebilirsin. onunla yaşadığın güzel anılarını düşün. Hep iyi hatırla. Cennette birlikte olmanızı dilerim.
nazir'e: iki elinin birinde.
Çok Acıktım ne yiyeyim?
alberteinstein'e: maddenin girdiğini kim söyledi. bilim buna cevap veremiyor.
80d the city'e: cebindeki parayı hesap et. gözlerini kapa bir dakika düşün. gözlerini açtığında damağında neyin tadını çekiyorsan onu söyle. ama çok acıkmışsın bence hemen dolaba koş ne varsa onu ye.
herşeyden geçtim sende kaldım'a:

Güneş'te olan gazlar aşağıda olup oksijende bulunmaktadır.
Hydrogen
Helium
Oxygen
Carbon
Nitrogen
Magnesium
Neon
Iron
Sulfur

yanıcı gazlar bir kez tutuştuğu için devamlı yanar.
Sözlüğün taağmına koydunuz, mutlu musunuz.

Silerler bu entariyi ve başlığı.
prot'a: kusura bakma sorunu kaçırmışım.
piyasalar haftaya biraz geri çekilir. sonra devam eder. yıl sonunda dolar 4000 altın 170 bin.
katip bartleby ne dediğin anlaşılmadı. Arkadaşlar alalım arkadaşı.
Beyler hattayım. bekliyorum.
otuzluk sozluk teyzesi'ne: ben bu soruda error verdim. google hz. sordum. o sonuç yok dedi. gelecekte de olmayacağını beyan etti. üzgünüm.
seninde matematikle aran iyiymiş öğrenmiş olduk.