bugün

Bu kızdan sana hayır gelmeyecek kardeşim heralde zaten dönmesini istiyorsan köpek çekmen lazım sen kovaladıkca o kaçacak ah sevda işte gözü kör ediyor.
En Ergen/ Kezban duyguların insanıdır.

Değil sevgili olmak Anaokulundan sonra iletişim dahi kurulmaması gereken güruhtur.
senin tribini severim diyeceğim kız.
ikinci tartışmayı görebiliyorsanız tebrik etmek isterim.
yedek bir partneri vardır.
Geri açınca itin götüne sokup orada bırakırım.
böyle kızlardan çok var sanırım. Tartışıyorum whatsapp ve rehberden engeli yiyorum sonra tekrar açılıyor.

yok mu böyle aptal triplere girmeyecek hatunlar ? Nerede buluruz bilginiz var mı ?
Bu ergenlikte kalmadı mı?
Kuşkusuz ruhu olgunlaşmış ve karakteri oturmuş sevgilidir.

Bi de henüz gelişimini tamamlayamamış ergen mizaçlı sevgililer var. sizin dediklerinizi dinler, öfkesine rağmen düzgün iletişim kurabilir falan. Hatta yeri geldiğinde samimiyetiyle "haklısın ben hatalıydım" cevabını bile yaşına başına bakmadan verebilir bu meymenetsizler.

Dikkatli olmakta fayda var ergenin nerden çıkacağı belli olmaz.
mental sorunu olan insanlardan olabildiğince uzak durmakta fayda var.
Bu gibi durumlarda sinirlenip komple WhatsApp ı siliyorum numarasını mumarasını siliyorum engel atanı tamamen silme gibi bir huyum var.
ıy ben ya. çok ergence biliyorum ama iki üç hafta kesin cezalandırırım. asla konuşmam. genelde tam umudu kesmişken cezasını sonlandırırım. bensizliğe çok alıştırmam avımı.
Benim flört zamanımda numara engelleme ve whatsapp Yoktu. Olsaydı kesin engel atardım. Çünkü kezban olmak bunu gerektirir.