bugün

Genellikle her sınıfta her tipten , karakterden insan bulunur. Lisede bizim sınıfta her tipten her insan vardı.

öncelikle ben yakısiklı , kibar , atletik, bol kitap okuyan kültürlü ve herkes tarafından sevilen biriydim . Benim gibi tipler nadir olduğu için kendimi bir kategoriye sokamam.

Çoğu sınıfta bulunan tipler;

Sınıfın popüler erkeği ve kızı : bu bizim sınıfta vardı yakın arkadaşımdı , espri yapar herkes gülerdi , herkes yalakalik yapardı.

Sınifın ezilen , sessiz, çocuğu : bu tip bizde yoktu

Sınıfın espri manyağı

sınıfın aşk kızları (eros(izm) : bunlar hep bi erkekle çıkar diğer erkeklere sırnaşırdı yani ( kasar)

Sınıfın köylüsü : bu tip olmazsa olmazdir , can kulağıyla hocayı dinler, masum görünür , sessizdir, sinsi ve kurnaZliğı allah vergisidir lakin zeki değildir .

Sınıfın kendini bir şey sanan zevati : bunlar kendini bir şey sanat her boka ota yorum yapan atlayan tiptir

sınıfın iyimser ve yakışikli çocuğu : (bu kategori ikiye ayrılır bir de kötümser ve yakışıklı diye )
Ben iyimser ve yakışıklıydım , herkesle iyi geçinirdim , kötü söz söylememeye insanlari kırmamaya çalışırdım.
Sınıf dedin ama bu ilköğretim mi lise mi üniversite mi ortaokulmu dershane mi ne sınıfı. Git başlık açmayı öğrende gel koşarak hemen.
Sınıfta kavga çıkınca durun karşımayın diyen pezevenk var birde.
gözlüklü inek.
sıraları çakmakla yakan tip.

genelde arka sıralarda oturur.
che kolyesi takan komünüs kız.
Zeki ama çalışmayan sınavlardan yüksek alan sadece dersleri dinleyen piç, karizmatik hocalarla siyaset dahi konuşabilen çoğu kişinin kıskandığı tip. Net
sınıftaki otoritenin yarattığı haksızlıklara -ergenliğin de etkisiyle- bol bol karşı çıkan, anarşik, tiky kız aşağılayıcısı,genelde sözlü notları yerleri süpüren abla.
(bkz: ben değil bir arkadaşım)
Ilkokulda en kısa öğrencinin mutlaka abisi cevresi vardır
Sınıfın böyle sessiz Sedasız kızları ya ilerde taş ya leş olur
Lisede her Sınıfta bir sene kalmış okulun orospusu olmuş öğrenci vardır özellikle endüstri meslekte
Lisede eli yüzü düzgün zengin bebesine her kız yazar.
dersin ilk günü milletle kaynaşmaya çalışıp ''çıkışta napıyoruz'' diyen kekonya.