bugün

sevgili mertebesine yükselttiği tüm kızlara aşık olan beyinsiz insandır. çok üzülüyordur bu gerizekalı.
bu yetmezmiş gibi hepsi için en çok bunu sevmiştim de diyebilir. *
muhtemelen aşkın ne demek olduğunu bilmeyen insan.
(bkz: istisnalar kaideyi bozmaz)
aşık olmayan çıkmayan (nereye çıkıyorsun ehihöhühü demeyin, durumu anlatacak başka kelime bulamadım) insan da olabilir.
(bkz: nolcağğğğdı yaaa)
çok duygusal insanlardır.başkaları hakkında hep iyimserdirler.kötülük nedir bilmezler.her söylenene inanırlar.eline vurup ekmeği alınabilecek tiplerdir.zira hiç itiraz etmezler.hemen oracıkta ağıdı koyuverirler.
aşık olduğu her insanla sevgili olabilmiş insandır.
hep terk edilmiş insandır. her terk edilişten sonra aşk acısı yaşamayı sever bu insan. eğer olur da mantığını kullanmayı başarabilirse daha önce kaç defa aşık olup aşk acısı çektiğini düşünür ve üzüntüsünü çabuk atlatır. bu başkaydı demez artık. bilir çünkü bu lafı çoğu biten ilişkisinden sonra kullandığını. daha sonra çarpık ilişkiler yaşamaya başlar, aşık olamaz artık. sevgili yerine bile koymaz ilişki yaşadığını. en sonunda ise aşkı özleyerek tekrar eski günleri bekler bekler bekler...
sadece aşık olduğu insanla çıkan, dürüst inandır.
namus kavramı cinsellikten çok budur. sevmediğine dokunup, onun duygularıyla oynamaktansa, orospuluk ya da piçlik yapacağına insan gibi ilişkisini yaşayan kişidir.
aşkı çiçek, böcek, güneş, bulut zanneden insandır.
her zaman midesizlikten olmayan, bazen de üretim fazlası sevgi bolluğu ve doymak bilmeyen sevgi açlığı yüzünden o şekilde davranan insandır. duygusal dalgalanmaların tezahürüdür.*
sevgi dolu insandır.ya aynı katagorideki insanları bulabilmiştir hep ya da farklılıkları da sevebilme ve sahiplenebilme yetisi vardır.yoğun sevgi ve özveri ilettiği için nadiren vazgeçilebilir kendisinden.tebrik edilir.
sevgiliyse aşık olmak kadar doğal olanı nedir zaten? her sevgilim olan kadına aşık olmuşluğum vardır, lakin kimine on dakika kimine 1 sene *
yalnız olup sevgiye muhtaç insandır.
şıpsevdi insan.