bugün

(bkz: sikmeseler bari)
eğri oturup doğru konuşalım. ş'eetmeyeceksek niye selam verek ki !..
Şizofreni ve paranoyaklık belirtisidir. Net.
2014 voyage otel bayi toplantısı,300 tane sapız eşiyle gelen 10 kişi çıkmaz,bizi 5 gün lüx otelde ağırlıyorlar bizde malzeme,hammaddeyi vadeli alıyoruz,klasik türk erkeğiyiz gurbette çapkınlık için am ihtiyacını ise lara ofo otelin altındaki discodan karşılıyoruz,manken gibi kızları zikiyoruz yani eli zikinde gezen fakir anadolu çomarı değiliz,artık son gün dönecez,otelin havuzunda 40 yaşında bir teyze gelip ortakdan ateş istedi,yavşak sen git benden habersiz 3 gün daha rezervasyon yap,nedir derdi kadın ateş istedi bana verecek,böylede bir orospu çocuğu potansiyeli var bu ülkede kadınlar haklı.
https://pbs.twimg.com/media/EUNV7QLXQAA_kjz.jpg
maalesef ki türk kızlarının oluşturduğu algıdır.
(bkz: oluşturacağınız algıyı sikeyim)
sikmicekseniz ne selam veriyonuz aq. umutlandırmayın boşuna.
Bir de her selamına karşılık verilen erkeğin s*kmeye kalkması.
bazıları gerçekten kezo yüzüne kapı çarpmasın diye kapı tutuyorsun ayyy beni .

dolmuşta arkadan gelen parayı uzattım elim havada kaldı mal mal bakıyor kızdım gittim dolmuşçuya ilettim. taksiye bin dolmuşta para elden ele geçer sanki çiçek uzattık.

ama bunun suçlusu abazalar cidden kezolarıda kezo yapan bunlar içimizdeki bu yürüyen cinsellikleri rusya diye afrikaya kakalamamız lazım.
böyle tipler var gerçekten ama çok azınlıktalar. genelde popüler olduğunu sanan boş tipler. normalde kimse onların peşinde değildir ve nezaketen selam veriyordur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar