bugün

karşılıklı ve konum olarak birbirine yakın olan apartmanlardan birinde oturuyorsanız, görebileceğiniz kızdır.
böyle sabah en şekilsiz halinizle kalkarsınız(ağzınızı aça aça, esneye esneye.). yaz ayları olduğu için genellikle bir boxer vardır üstünüzde, işte o gene ordadır. size dikilmiş bir çift göz... sizin için gizemli bir şahsiyet olur o kız. (ulan her kalktığında orda nasıl oluyor o kız? cidden bak.)
hayırlı olsun, artık bir sapığınız vardır. (ulan dünyanın çivisi çıktı, eskiden bakılan kızlar olurdu. ühü ühühü...)

edit: anlatım bozukluğu.
(bkz: çişi gelen yazarın entry ye devam etmesi) (ehaha)
bir çift 2 gözü olan kızdır (!) her sabah orada olduğu bilinerek sevinçle uyanılır... 'biri beni de gözetliyor yaşasın!' denilerek günün tadı çıkarılır.

not: (bkz: süper anlatım bozuklukları)
bir sabah uyanıldığında camın önünde giyinen bir erkek görülmesiyle hain kategorilendirmelere kurban gidecek kızdır.
(bkz: sabah kurulan çadır)
spastik özürlü olabilir, annesi kahvaltısını yaptırmış dışarıyı seyredip oyalansın diye camın önüne oturtmuştur, kendiside bu arada ev işlerine girişmiştir.
spastik ozurlu (!) o da olabilir tabi.
(bkz: baslıgın anlatım bozuklugu ıcın acılmıs olması) *
(bkz: karşı pencere)
her sabah camda görebileceği kız olmasına rağmen, hala uyandırılarak kaldırılan adamın * kıza anlamsızca bakma halidir.
bilinçaltımızın bi oyunu, daha ziyade bi hediyesidir.
genellikle ev kızı olan tiplerdir.
her gece uykudan önce karşi camda görülen kızdan daha masum olduğu kesin olan kız.
(bkz: the girl next door)*
metropol dışında doğup büyüdüğünüz mahallede yaşıyorsanız hala karşı camda görülen kız komşu kızıdır yan gözle bakılması ayıptır.
çok işlenen bir film konudur.

kız kördür. adam her sabah kendisini hayran hayran izleyen bir kızın varlığından haberdardır. adam da yavaş yavaş sever kızı. derken öğrenir ki kız orada görme engelliler için mevcut olan bir şeyler okuyup tatlı tatlı gülümsemektedir. sonunda genelde kızla oğlan evlenir. çok mutlu olur.