bugün

değişen dünyanın farkına varamamış erkeklerdir.
kadınların artık erkeklere ihtiyacı olmadığını kavrayamaz kabullenemezler.
evlenme hayali kuran erkeklerdir.
gotik kızın yakarışı.
yanlış düşünen erkeklerdir. nettir ki genele bakıldığında sayıca fazladırlar ancak; aksini düşünende azımsanmayacak cinstendir.
doğrudur. kalmamıştır öyle düzgün düşünen kızlar. sevgili ol, dene, beğenme, otuzuna geldiğinde de evleneceğim diye uğraş.
her gece sütünü içip meleklerin onu koruduğunu zanneden erkektir . E tabi daha sünnet olduysa.
her erkeğin hayali evlenmek sanan kız ile aynıdır.
kısmen haklı olan erkektir. eğer kızın babası zengin değilse ya da önünde çok parlak bir gelecek yoksa kız büyük ihtimalle evlenmenin hayalini kuracaktır. bir de ben asla evlenmem triplerinde olan kızlar vardır, onlar hayatı boyunca hep liseli gibi yaşayacağını sanan liselilerdir.

edit: burası türkiye, bunlar da türkiye'nin gerçekleri. herşey amerikan filmleri gibi olsa ohooo...
yüzde 90 haklı olan erkektir. geriye kalan yüzde 10 kimsenin umurunda olmayıp kızlığından şüphe duymalıdır.
her insanın hayalidir evlenmek.

+ ben evlenmam ollüm
- niye lan
+ her gün aynı yemmah yennir mi
- hee

kıvamındaki barzoların bile hayalidir evlenmek.
(bkz: papaz her zaman pilav yemez)
iğrençleştim farkındayım *
düzenin içinde kaybolmuş erkeklerdir. evliliği askerlik gibi 20 yaşına gelince mecburi yapılan bir görev olarak görür. keza şapşal kızlar yüzünden de bir nevi haklıdırlar. 16 ya gelir gelmez erkek delisi olduğunu ispat edercesine evlenme derdine düşen ya da sevgilisine her fırsatta evlilikten bahseden kızları gördükçe tamamen de haksızlar denmeyen erkeklerdir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar