bugün

Rahatsızlık veriyorlar resmen görmem bile beni nasıl rahatsız ediyor anlatamam bir kaşık suda bogmak istiyorum herbirini bunlar için özel yerler yapılmalı cafeler retorantlar felan. Onlar dışarıdayken ben evde olmak istiyorum.
Dinini yaşamak isteyenler istediği gibi yaşamalı. Bu insan hürriyeti, herkes istediği gibi yaşar. isteyen bikiniyle çıkar isteyen de başörtüsüyle tamammı!
Sen çekemiyorsan bu insanları ya defol bu ülkeden ya da odana kapan yat zıbar ne halt yersen ye.
Sizin çağdaşlığınıza bişey demeyenlere siz de bişey demeyeceksiniz! öğrenin artık lan bunu!!
Aslında değil. Öyle türbanlı kadınlar varki. Bir seks abidesi. Bunların sayıları çoğalmalı.
Hangi şizofrenik ruh haliyle açıldığı belli olmayan başlık. Belli bir grubu hedef alan bu şekildeki şiddet söylemi açık bir suç unsurudur. Sizi şöyle alalım. Emniyet.gov.tr
rahatsız ediyor olabilir ama buraya gelip nefret söylemi yapman hiç hoş değil.

he onları savunduğumdan değil, umrumda bile değiller. sadece onlar aynısını açık kadınlar için yaptığında hoşuma gitmediğinden, 'empati' yapıyorum.
allah insanlara görmek istemediklerini görmesin diye göz kapakları yaratmıştır.
ama bazı beyinler o göz kapaklarını kapatabilecek emri vermekten acizdir.
Doğru söylüyorsun başlığı açan arkadaş. Her köşe başında sen ve senin gibilerin anaları bacıları çıkacak ki liseli ergenler 31 çekmek için faztazi dünyasını şenlendirecek.
yazar burada fikir faşistiyim diyor.
Ya bak şurda kadının giydiği taytın muhabbeti olsa "özgürlüğüdür kadının" diye inlersiniz ama ne gariptir ki aynı özgürlüğü işinize gelmedimi herkese göstermezsiniz...

Ne diyeyim ki sizin gibi iki yüzlülere yazıklar olsun...
kapalı giyinmek ve kafayı paketlemek aynı şey değildir asıl iki yüzlü olan sizlersiniz. kimsenin kıldan tahrik olacağını düşünmüyorum. kadın zaten kendi özgürlüğünü kısıtlamış gelip burada özgürlük muhabbeti yapmayın.
Dini yaşamak isteyenler ama istediği gibi yaşamalı ama bunların bir türü var ego manyağı elleri ojeli afedersiniz demek istemezdim ama ****pu gibi davranan uyuz üstü minare altı kerane denilen tipler.
kadını kısıtlayan kendisi iken, bacımıza türban taktırmadınız diye ağlarlar.
Insanların kararlarına saygı duymaya ne zaman başlayacaksınız merak ediyorum. Insan dediğin karar verir bu da onların seçimi işte. Nedenherhangi bir kesimi soyutlama ihtiyacı görüyorsunuz?
ne istiyorsunuz başörtülü insanlardan orospu çocukları.
size giren çıkan nedir de hep üzerine gidiyorsunuz insanların amına koduğumun çocukları.
her köşede başörtülü kız bulunmasından şikayetçi yazarlarımızdan sıkıcı olamamaktadırlar.
Türbanlıların değilde türbanlı orospuların çoğalması can sıkıyor biraz. insan dinden soğuyor.