bugün

şüphesiz ki milletvekillerimizin ne kadar dürüst, ne kadar vatansever, ne kadar ilerici, ne kadar demokrat, ne kadar düzgün, ne kadar namuslu, ne kadar iyi, ne kadar dogmalara ve şeyhlere/şıhlara karşı, ne kadar muhteşem, ne kadar harika, ne kadar temiz kalpli, ne kadar kıymetli, ne kadar ponçirik, ne kadar babayiğit, ne kadar bembeyaz, ne kadar beynelmilel, ne kadar dik, ne kadar cefakar, ne kadar cengaver, ne kadar cumhuriyetperver, ne kadar çağdaş, ne kadar çaplı, ne kadar değerli, ne kadar destansı, ne kadar kutlu, ne kadar muazzam, ne kadar direncli, ne kadar yüreği temiz, ne kadar gözü pek, ne kadar egemen, ne kadar yılmaz, ne kadar yenilikci, ne kadar vasıfli, ne kadar yahşi, ne kadar olağanüstü, ne kadar özgün, ne kadar özgür, ne kadar seçmece, ne kadar ufku geniş, ne kadar şerefli olduklarını gösteren durum. evet
göz doktorundan yazıyorum. okudum kariyerim bitti.
ne hikmetse.

daha da inanılası olan iktidardakilerin arasında hiç olmamasıdır. hikmetlerin en sonsuz nimetlisi.

üç maymun zaten belli, dördüncü maymun zevk sigarasını yakmış çekirdek torbasını kucağına almış keyfi yerinde takipte.
TBMM'nin nekadar temiz olduğunu, hükümetimizin bu konuda nekadar titiz çalıştığını gösterir!!!
orada da var ama ucu akp ye dokunacağı için çatmıyorlar. akp çünkü güçsüzleşeceğini biliyor. aslında akp gideceğini de biliyor, son hamle olarak kalıcı şeyler yapacaktır. anayasayı değiştirme gayreti ve başkanlığı dayatma hırsı bunun ürünüdür.
Sade vatandaşı açığa almak, tutuklamak için uygulanan kriterler akp vekillerine uygulansa mecliste vekili kalmaz akp nin.

Ulan biri de çıkıp demiyor ki, sürekli yalnız kaldım, yalnız bırakıldım diyen reise, e be adam madem yalnız kaldın, seni yalnız bırakan chp miydi diye.

Siyasal islam iki yüzlülüğü bu. Kafa yormayın boşuna.

Cahil ile bal yiyeceğine, alim ile taş taşı demişler.

Bir şekilde iş değişse, ben mi dedim tankların altına yatın diyecek birisine reis diyorsunuz.

inanmayan dolmabahçe açıklamalarına baksın. Yandaş medya da yazanları okusanız yeter.

Dolmabahçe görüşmesinde oturma düzenine bile karışan adam, haberim yok onaylamadım dedi siz de yediniz.
Manidardır.
Vardır, zamanı gelecektir. Yazın bunu kenara.
Bizzat milletvekilleri, bakanlar arasında da vardır elbette. Olmaması imkansız.
Tespit edilip Aday gösterilmediklerine inanmak tam bir ahmaklık.
AKEPE de fetöcü yoktur demek, allahı inkar etmekle aynı şeydir.

Allahı inkar eden dinden çıkar.

Dürüst olun bence.
Yaveri hain çıkan bir cumhur başkanının tbmm içindeki hainlere göz yummasıdır milletvekilleri içindede vardır gerçi müdahale etse ayrı bir dert halkın oyunu hiçe saymakla suçlanır fakat ben olsam ederdim benim çıkarım yüzünden ülkemin geleceğini riske atmam bilmiyorum amk.
akp kendisi fetö zaten. kimi atacaklarını şaşırmışlardır. kendilerini atamayacaklarına göre, önümüze gelene bir tekme.
tsk'yı tarumar etmek için (bkz: 37 akpli vekilin fetö adına yasa teklifi vermesi) ama akp'de hiç fetöcü mv olmamasıdır.

(bkz: buna afedersiniz bekir bozdağ bile güler).