bugün

ülkenin ekonomik, siyasi, adli, askeri, diplomatik, sosyolojik, psikolojik durumu şu an tamamen 20 yıldır ülkeyi yöneten ak parti'ye bağlı olduğu için gayet doğal bir olaydır. ben asla chpli değilim. asla mhpli değilim. asla iyi partili değilim ve asla hdpli değilim. günümüzdeki hiçbir siyasi parti benim fikirlerimi ve beklentilerimi karşılamıyor. bu partilerin hepsinin de yediği, yaptığı her şeyi objektif bir şekilde eleştirebilirim bunun için. yani klimse bana ak parti'yi eleştirdiği ve tüm bu olanları ak partiye bağladığım için bana "sen x partilisin" diyemez. ve insanlar çoğu şeyi ak parti'ye bağlamakta son derece haklı.
iktidarda o olduğu için normaldir.
2018'de gelen başkanlık sistemi ile birlikte başkanın gücü sınırsız oldu, her şeye müdahele edebilir oldu. doğru akp'ye değil direkt erdoğan'a bağlamak lazım.
şuan özel harekatta ve komandoda gönüllü olarak görev yapan, evlerine aylarca gitmeyen, gerekirse şehit olan insanların neredeyse tamamının mhp yahut akp seçmeni olduğunu unutan sol çomarların bulunduğu başlık.

chp'nin pkk ile tek ilişkisi hdp ile görüşmesi değil. ayrıca akpnin teröre tolerans gösterdiği dönemde yaptıkları süregelen durumu düzeltmek adına yapılan hareketlerdir, ki bence fahiş hatadır.

chp pkkya yanlama olayını, tolerans değil yanlama, ypg bize saldırırken, demirtaş mal mal izleyeceksiniz derken yapıyor. ırak ve suriyede kürt terör hareketi türkiyeye tamamen karşı cephe alıp bize sürekli saldırırken yapıyor.

askerlik maskerlik diyor utanmadan aq.
https://www.youtube.com/watch?v=fZ2LN880jec
Adettendir.