bugün

ağlatacağı günlerin özlemindendir o.
(bkz: ağlak)
ağlaması en büyük silahı olan kadındır. Belli bir süre istediğini yaptırsa da sürekli aynı kişiye yaparsa etkisini kaybeder.
ağladığı zaman her istediğini elde eden kızın büyümüş halidir. böylelerine dikkat etmek lazım.
akla ziyan kızlardır; yaklaşmamak icap eder. zira, başka yollarla arzularına ulaşabilecek kadar zeki değillerdir.
(bkz: her istediğini ağlayarak yaptıran kızlar)
bunları babaları da "prensesim" diye sever.

bikaç yıl sonra da bu şahıslar kendilerini prenses sanmaya başlarlar. onlara babaları olmadığı yerler de prenses mrenses olmadıklarını hatırlatmak herşey bir yana insanlık görevidir. ağladığı zaman bebeklerin de istediklerini yapmaya başladıktan bir süre sonra 1,5 yaşındaki çocuğun bile kendi çıkarlarının peşinde olduğunu hayretle görürsün. demek ki insanoğlu "çıkarlarını" o kadar küçükken bile gözetebilmektedir. 17-18 yaşlarında bir kız bunu mükemmel hale getirmiş olur. aynı bebeğe nasıl bir muamele gösteriyorsan kıza da aynı muameleyi göstermen gerekir.

ben bir kere bir kıza hamburger ısmarlamadım, buna karşı çıktım diye kız biraz zırladı, sonra benimle oturduğu masadan kalktı, yandaki masada oturan herife "oturabilir miyim" dedi ve benim şaşkın bakışlarım altında muhabbetine onunla devam etti. aynen de gerçek bir hikayedir. bundan dolayı bayanların ağlamalarını kesinlikle ciddiye almayın. ilişki sonuçta iki görüşün ortalaması olmalı, bir görüşün diğerini bastırması değil.
(bkz: kardeşim)
büyüdükçe,her istediklerini cinsel cazibeleri ile yaptıracak kızlar olarak yollarına devam ederler.yaptırım için eğer ikisini de kullanırlarsa,tadından yenmez.
dünyayı durdurmak istersin.
şımarık kızdır..
hiç çekilmez bi tiptir. hemen terk edip kaçın.
Gülümsemesiyle ikna edemediğinde gözyaşlarının işe yarayacağını düşünen kızlardır. Koşullanmış mı koşullamış mı, işte bu tartışılır.