bugün

Tamam bazı isimleri çoğu kişi tanımıyor o kim amk diye sorarsın anlarım, artını da atarım ama gelip de şanışer kim amk demek, ben mağarada yaşıyorum arkadaşlar demek gibi bir şey.
"Ben tanımıyorsam kesin bok gibidir" ön yargısından kaynaklıdır. Çünkü sen en kaliteli şeyleri izleyip, dinlediğini sanan sosyal medya budalası bir ahmaksın. Çünkü sen ergenlik çağında Facebook gruplarında takıldın, instagram hayatına girdiğinde saçma sapan ahlaksızlıklarıyla gündeme gelenleri ünlü ettin ve onların rezil olduğu dönemde de onları eleştirdin, vine çıktığında beş kuruşu olmayan birçok vasıfsızı zengin ettin, şimdi de tiktok'ta kim varsa tanıyorsun.

Bu müzik olsun veya herhangi bir sanat dalı olsun, mizahi bir tür olsun fark etmez. Herhangi bir işe yıllarını vermiş herhangi bir ismi o kim amk diyerek yeremezsin. O senin kalitesizliğin.
şanışeri tanımak zorunda mıyım. şanışer kim amk.
Kimse kimseyi tabii ki tanımak zorunda değil ama büyük bir çoğunluğun tanıdığı birisine aşağılamak maksatlı o kim amk dememeli.
büyük çoğunluk kim amk.
(bkz: anan)
ön yargıdan veya egodan falan kaynaklı bir tepki değildir bu.. günümüzde fenomen olan ve çok konuşulan insanların kalitesizliğinden kaynaklıdır. örnek olarak (bkz: youtuber)
Hele yarrak kafaya bak. Ananmış. Sen ve bir kaç arkadaşın mı belirliyorsunuz lan kimin tanınması gerektiğini. Tek tek tüm rehberime mesaj attım. Bu saatte 24 kişi cevap verdi 2 si tanıyormuş sadece. Büyük çoğunluğunu siktiğimin salağı. Gece gece anancılık oynuyor aq veledi siktir git yat amk.
güncel Önemli Başlıklar