bugün

pek bilinmez ama halk dilinde buna arkadaşlık deniyor. bir entry bir bilgi. ışıl ışıl olun, dağılın dört bir yana.

seviyorum hepinizi. mucks.
Sevgili olma niyetindeyseniz eğer bu işten vazgeçin. Muhtemelen karşı tarafın düşündüğü başka biri daha var. Kısaca friendzone olayını yaşıyorsunuz.
Böyle durumun amına koymak. Ben köyden yarın gelmek.
en güzel evredir. bu evreyi yaşayıp zirvede bırakacaksın aq.
arkadaşlık demektir.

Her konuştuğunuzla sevgili mi oluyorsunuz yahu.
konuşmanın içeriğine göre değişir elbette.

yine de en iyi ihtimalle: (bkz: adı koyulmamış ilişki)

en kötü ihtimalle: (bkz: friendzone)

her iki durumda da sonuç felaket. vaktinizi harcamayın, azıcık cesur olun, seviyorsanız gidin konuşun. yaşamış biri olarak söylüyorum ki reddedilmenin acısı giden yıllarınızın ardından neye bile ağladığınızı bilmemekten iyidir.
Oha birileriyle konuşuyorum diye sevgili mi olmam gerekiyomuş. yeminlen şu yaşımdan sonra efsane aydınlandım.
Her gün konuşuyom umarım sevgili olmam.
Sevgili olup ne yapacaksiniz ya takilin konusun gezin yiyin icin sevisin isin icine sevgililik kavrami girince hayatlara mudahaleler başlıyor birakin akisina hayat uzun uzuuun dusunmek icin cok kisa.
belki böylesi daha iyidir. hayatımda anladığım birşey var, bazılarının sevgili olma hayali, gerçek sevgili olmalarından daha güzel. hayalindeki sevgili oluyor çünkü, tam istediğin gibi, gereksiz kıskançlıklar kaprisler tripler girmiyor işin içine. ve onu kırma ihtimalin kalmıyor.

eğer ki gerçekten seviyorsan, hayaliyle bile gayet mutlu olunabiliyor.