bugün

belli bir zamandan sonra conta yakmaya musait kişidir.
sinefildir
pazar günleri ben oluyorum o insan. erken kalkmaya alışınca* bolca vakit oluyor. sabah yürüyüşü dışında dışarı çıkmıyorum. son zamanlarda asosyal ve nispeten mutluyum, çevremde insan görmek istemiyorum o kadar ileri boyutta insanlardan bezmişliğim. telefon bile kullanmıyorum ve inanılmaz huzurlu bi durum bu. oturup film izliyorum akşama kadar. hafta içi de izliyorum 3-4 tane.
işsizlik depresyon sebebi olabiliyor, bundan kaynaklanan asosyallik de ezik hissettirebiliyor ama kendi dünyanı yaratmışsan kendi tercihin olan asosyalliğin* yerini hiçbi şey tutmuyor, mis.
sosyal hayatı vardır. pek ilgilenemiyordur veya her ikisini birlikte yürütüyordur.
işsizdir ve sosyal hayatı yoktur.
işten çıkınca gece 01:00 'a kadar izleme işlemini bitiren adamdır .

hafta sonları 5 film izleyebilir , Bazen hangi fil hangi filmdi diye kafanız karışabilir .
boş gezenin boş ustabaşısıdır.
--spoiler--
w w w . i s - k u r . g o v . t r
--spoiler--
en az 6 saatini veren insandır. 6, 7 saatte anne kareninayı bitirirsin amk.
mefsa34 ün dediği gibi bende öyle olmuştu ama animeye geçen bir daha çıkamıyor.
Sağda solda kızlara kültürlü gözükmeye çalışan ezik asoyaldir.
kendimden yola çıkarak, kedi kumu temızlemeyi erteleyen insandır diyebilirim.
kişinin gününü muhtemelen yemek yemek, film izlemek ve uyumak olak programlamıştır. (bkz: Asosyallikten kurtuluş yolları)
yalnız, işsiz, asosyal, depresyon içinde olmaktır.

(bkz: yazar burada kendinden bahsetmiş)
depresyonda olabilecek insandır.
Aynı zamanda izlediği filmleri anında facebook ta paylaşan, sayfalarını beğenen insandır. Uzak durulmalıdır, kendisi daha çok hayatı izleyerek geçirmekte. izlediği bilimum filmlere rağmen hala bağımsız bir görüşten bile uzak olmakta yancılıktaysa destan yazmaktadır.
Tanıdık geldi hem işsiz hem yanlız depresyonunu sessiz sakin yaşayan insan.
Özendiğim insandır.
Ağır işsizdir.
o kadar vakti nerden buluyorsun denilesi insandır.
yalnız insandır oda istemez mi biri çağırsun gezip tozsun eğlensin...
imrenilen insandır.
boş zamanı olan saygı duyulası insandır.
(bkz: rüya sineması)
her gün 6 film izleyen insandan biraz daha sosyaldir.
güncel Önemli Başlıklar