bugün

güzel bir icraattır.

biraz fazla işetir ama o kadar da olur artık. *
(bkz: böyle şeylere gerek yok mike)
Temizinden viski alıp içmek daha mantıklıdır. Hem yük yapmaz hem kafanızı yaşarsınız.
görsel

Bir yerden sonra bunun gibi hissetmenizi sağlayacak olan eylem.
bir ayda 6 milyar harcamaktır.
Biyolojik olarak mumkun olmayan eylemdir.
Adina insan denen hayvansi gunde 10 litre sivi alamaz. Hele alkolu hic alamaz. Simdi birbirimizi sikmeye calismayalim.
yalanına kıranlar girsin.

12 yıldır içerim. kimi zaman ayarını kaçırdım kimi zaman da aylarca aklıma gelmedi. son 3 yıldır da ayda bir ancak birkaç bira içerim o da belki..

ama bir türlü ve hiçbir zaman ben şu "içiyom içiyom kafa yapmıyo, bize işlemiyo", "bira kafa yapar mı la?" diyen adeta bir terör örgütü olan kesimi bir türlü anlayamadım. 35cl vodka veya 3-4 bira benim fişimi çekmeye yetti her zaman. fazlası da uzaya çıkma çabasıdır ama ne gerek var?

yahu bu içtiğin alkol içeriyor, su değil ki. özellikle de bira dediğin içki gazlıdır ve salt fermentedir. bu sebeple hem çabuk şişirir hem de fermente oluşundan dolayı mayıştırır(şarap da aynı etkiyi verir). bu yüzden içindeki alkol kana karışırken alkol etkisinden çok mayıştırması sizi 2 kat daha sarhoş yapar. ben bugüne dek 6 biradan üstünü görmedim ki bunu da birkaç saate yayarak ancak yapabildim. sarhoş olmak bir yana, yaptığı o bayılmaya yakın etki ve midedeki dalgalanma içmeye devam etmeyi engelliyor.

20 bira içmek mi? ya yalan söylüyorsunuz ya da mideniz yok sizin. işsiz misiniz nesiniz anlamadım ki. derde bak. neyi kanıtlamaya çalışıyorsun?
Yalancıyı sikmedikleri için böyle rahatça konuşuyor millet. Trollüğüne soktumunun gerizekalısı insan değil deniz süngeri sanki.
Tanım; olması imkansız durum.