bugün

haklılık payı olan önerme.

asıl soru şu: bu ibnelik oranı ne kadar?

şimdi efendim bazı durumlarda tavan yapar bu oran bazı durumlarda alçalır.

mastrübasyon sonrası testislerde sperm kalmadığı o kısa an ibneliğe en yakın olunan anmış mesela. 31 sonrası pişmanlık ondan olsa gerek.

askerlikte o kadar erkeğin arsında ilk defa kalıyorsanız, aynı koğuşta 50 erkek uyuyorsanız ibneliğe yakınsıznız demektir. etkilenirsiniz vücudu olan, geniş omuzlu yağızlardan.

çok fazla cinsel ilişki yaşamışsanız ibneleşebilirsiniz. bıkmışssınızdır aynı tadlardar.

eski sevgiliniz çok güzelse potansiyel ibnesinizdir. o hazzın üstüne çıkamayacağınızı bilirsiniz. farklı heyecanlar, adrenalinler yaşamak ister insan. doğası gereğidir bunlar hep dostum.

uzun yıllar hiçbir sorun olmadan yürüyen bir evliliğiniz varsa potansiyel ibnesinizdir. bıkmışsınızdır aynı kadına ait olmaktan.

ya aldatırsınız ya yeni heyecanlar ararsınız. en önemlisi empati yaparsınız.

işin özeti erkekler sadece vurmak değil vurdurmakta ister cicim.
genelleme yapmak çok yanlış olur fakat özellikle vücüt geliştiren erkeklerde yaşanması mümkün olan bir durum.
(bkz: prostat masajı) veya (bkz: prostat orgazmı) sonrası her erkek bu potansiyelin farkına varabilecek olduğundan tehlikeli bir durumdur aslında.

http://rainbow-bluetie.bl...ein-gnoktas-perineum.html
isviçreli bilimadamlarının araştırmadıgı şeyi he kim araştırmış bu sonuca varmışsa topiştir.

kız meslek lisesine gidenlede bu önermeyle lezbiyen mi oluyor..

bu araştırmanın kriterleri nedi nasıl ölçülür merak ettim mesela.