bugün

beyin hücrelerinin tazelenmesi konusunda sıkıntılar yaşayan, sevdiceğini muhtemelen oyuncak niyetine kullanan, ne gösterip ne de elleten biridir kendisi.
allahın belası sevgilidir. "abi nolur bitsin şu nesil" dedirtir adama.
ilişkinin cicim ayları safhasını aşamamış sevgilidir. aşmalıdır.
çok film izleyip hayatında o kadar romantik olabileceğini düşünen sevgilidir. hiçbir zaman istediği gibi bir sevgili olamazsınız ve her zaman bunu söyler durur. kısa süre içinde gerekli dille öyle bir dünya olmadığı hakkında ayrıntılı açıklama yapılması gereken sevgilidir.
Genelde cinsiyetleri kadın olur hep bir romantzim peşindedirler romantik filmden başka bi aktiviteleri yoktur bunların gel maça gidelim de kıyamet kopar.
içindeki duygusallığı yansıtmaya elverişli bir kız/erkek arkadaşı olmayan sevgili davranışıdır.
o beyni ezilesice sevgilidir. onun için birlikteliğin anlamı "ayşeler sinemaya gitmişler el ele, biz de gidelim" , "fatmalar hafta sonu pikniğe gitmiş biz de gidelim" diye böğürmektir. bir erkekle birlikte zaman geçirmenin amacı, romantik(!) dakikalar yaşayıp kız arkadaşlarına ballandıra ballandıra anlatmaktır. ömrünün 4 yılını kız meslek lisesinde geçirmiş biri olarak konuşuyorum, bir kız her dakika romantizm istiyorsa bunun tek nedeni, başkalarına "ben de yaptım ki onu" diyebilmektir.
güncel Önemli Başlıklar