bugün

tatminsiz kadın söylemi.
(bkz: tatminsiz kadın).
bir luckysperm söylemi.
hüzünlü-lirik-umutsuz bir söylem.

hadi len diyesinizi getiriyor.
(bkz: erken kalkan erken boşalır)
- boşaldın mı sen bakiym?
- yoo, bu inik hali (yusuf yusuf)
- valla, tahminsizim lafımı esirgemem, rezil ederim aleme bak!
- *patırpatır..*
simdi sayin sozluk yazarlari; seks tandansli entryler girmeyi pek sevmeyen bir insan da olsam, ne yapalim toplumumuzun bu kanayan yarasina parmak atmak zorundayim. simdi her erkek ortaminda oldugu gibi ya ben bunu soyle durttum, suna soyle gecirdim tadinda muhabbetler doner e biraz abartma da olur hali ile bu muhabbetlerde ama yakin zamanda oylesine denk geldim ki dusman basina..brezilyali ve kolombiyali iki arkadasimla oturuyor cetere tutuyorduk, hani normal kosullarda bu 3 ulkeden gelen insanlari yan yana koymam ben, sakatlik cikacagi kesin, biz bir de ayni evde yasamaya karar verdigimiz ve bu karari yururluge koydugumuzdan gayri her turlu macera yasaniyor..neyse oturmus bu arkadaslar ile cerete tutuyorduk, kizlar uzerine, yok olmaz olmaaz o kiz ile birlikte olmadin atma abicimler mi ararsin, iyh midesiz ibino seni, o da mi be tadinda asagilamalar mi ararsin.sonuc olarak tutulan ceterede skorlar 3 asagi 5 yukari ayni cikinca bu sefer muhabbet bosalma suresine dondu. simdi bizim milletin zaafi bu arkadas, benim gozlerim hemen ekrana donuyor kanal zapliyoruz. yani allah verdi bir delik, cikti gitti bir soluk.kendini kas, bilmem ne 15 dakika. e simdi karsi taraf eh iste 1-2 saat diyor beriki gune bagli iste 2 saat falan diyor ben orada kizarip, bozariyorum ehehe abi bak ronaldo senin tuttugun takimda ilk macina cikmis helal olsun be adama dondu futbola muhabbeti yapiyorum, bu ezikligi her sefer cekmemek icin gelistirdigim taktik sizlere feda olsun canlarim, birlikte oldugunuz kisi ile once bir muhabbete girin soyle bir rahatlayin, dus alin, sonra fight club'i izlemeye baslayin okuzluk etmeyin; ana adam ne etti oyle ev patladi diye dalmayin 15-20 dakika sonrasi isinize baslayin baktiniz hafiften bir hallenme oluyor hemen kafa filme donsun penguendir, tirtildir guc hayvaninizi bulun ona konsantre olun bu size minimum bir 15 dakika kazandiracaktir.e simdi belli bir nokta da serefli malubiyeti kabullenmek lazim ama soyle de birsey var 30 dakika ama en hasindan mi istersin, yoksa basiretsiz bir 2 saat mi ?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar