bugün

bu allahın belası siteden gelen reklam e postalarını nasıl durdurucam her allahın günü spam gibi patır patır düşüyor allhın belaları.
online satış sitesi.
ilk başlarda çok sık alışveriş yapardım ve çok beğenirdim.. gerçi şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım, ama ürünlerin hazırlanıp kargoya verilme süreçleri çekilecek gibi değil, ömür törpüsü gibiler mübarek, aşırı yavaş bir site.. soğuttular kendilerinden resmen.. n11.com o bakımdan daha hızlı bir site en geç 2 gün içerisinde ürün elimde oluyor.
artık hepsiburada dan bırak alışveriş yapmayı, varlığını bile unuttum diyebilirim.
üzülerek söylüyorum ki goodbye hepsiburada,, welcome n11.com
internet Alışverişimin tek adresi diyebilirim. Evimin neredeyse mobilyadan mutfak malzemelerine herşeyi buradan aldım hiç sıkıntı yaşamadım. Reklama ihtiyacı olmayan e ticaret sitesi. Kendi kargo firmalarını da kurmuşlar ürün ertesi gün elinizde oluyor.
Bir alışveriş düşünüyorsam ilk baktığım site...

Bugüne kadar aldığım hiçbir üründe sıkıntı yaşamadım.

Kargo ile sıkıntılar genelde kargo firmalarından kaynaklanıyor.
Kara cuma indirimlerine bakayım diye girdim 5 dakika sonra site yoğunluktan kapandı. Siteyi bir salın lütfen?
indirim yaptığını söyleyerek milleti dolandıran sitedir.

bu gitarın resmi fiyatı.
görsel

bu da hepsiburada daki indirimli fiyatı.
görsel
indirim adı altında yenilenmiş telefon satan site. öve öve bitiremedikleri efsane cuma günleri için hadi dedim bi ıphone 8 alayım. önceki gün girdiğimde 5500 e de vardı 4900 e de. velhasıl kelam aksam bi baktım 3400 e e düşümüş. hemen dedim alayım ama kıllanmadım değil. bi ürün açıklmasına bakaymı dedıim. maşallah işte kullanılmış zarar görmüş parçaları orjinalleri ile değiştirilip fabrika ayarlarına döndürülen telefon falan yazmışlar. başka telefonlara da baktım üzerini çizdikleri fiyat sıfır fiyat ama satış fiyatı 2.el yenilenmiş ürün fiyatı. yani pazar gezmiş mal ile dalından yeni kopmuş malın fiyatını kıyaslıyorlar. dikkatlı okumayan ki bence çoğu kişi dikkat etmemiştir. nur topu gibi 2.el telefon almış bi sürü insanımız şuan piyasada şu paraya 7 aldım 8 aldım dıye hava atıyorlar.

velhasıl kelam sokayım efsane cumanıza. ibneler.
çakallll.
1. fotoda, ürünün 50tl üzeri ürünler kargo bedava yazısını görüyorsunuz.
2. fotoda, sepete eklediğinizde fiyatı 0,01tl indirerek kargoyu ücretli hale getiriyor!

kocaman firmasın canım ya. bu tarz şeylere neden düşüyorsun ki? 3. fotoya bak. aynı ürünü başka bir mağaza da aynı koşullara kargosuz alabiliyoruz ama biz!!

görsel

görsel

görsel

bilale anlatılan edit:
fotolara iyi bak!
50 ve üzeri bedavaysa 49,99 tl olarak ürünü pazarlamak en yumuşak tabirler çakallıktır.
seni başka şeyler de almaya teşvik ediyor.

cahil padişahın cahil halkı
Sepete atınca geçerli indirimleri var, bu siteye laf yok, düzgün çalışıyor.
20sinde sipariş verdiğim ürünler 27sinde kargoya vermesi gerekirken halen beklemede. 7 günde bırakın onaylayıp kargoya vermeyi. O ürünler istanbuldan ankaraya yürüyerek gelseler gelirdi. Uzak durulması gereken firmadır.
bir online alışveriş sitesi.
23 Kasım'da sipariş verdiğim telefon 26 Kasım'da kargoya verildi görünüyor fakat 11 gün geçti hala telefon aynı yerde bir türlü teslim edemediler. Madem bana bu telefonu ulaştıramayacaksın niye satıyorsun ?
sorun hepsiburada'da değildir. birkaç kargo fazla talep oldu diye kitlenen kargo firmalarındadır. benim kitaplar da 10 gündür istanbul'da bekliyor kargo istasyonunda kara cuma diye bir boka denk gelmiş. aldıktan sonra öğrendim.
Black friday zamaninda takip ettigim bir kulaklik vardi. Buradan alsam mi almasam mi diye ikilemde kalip, sonrasinda siktir et deyip dukkandan aldim. 25 tl civarinda daha fazla odedim ama ekside ve sikayetvar’daki yazilanlari gorunce binlerce kisiyi magdur etmis olan site. Oglum boyunuzdan buyuk islere ne sikime kalkisiyorsunuz aq ?
Çok güzel tezgah kurmuş sitedir. 23 Kasım'da bir telefon sipariş ettim sözde harika cuma nedeniyle yoğunluk olduğu için 4 Aralıkta elime ulaşacaktı fakat ulaşmadı. 20 Aralıkta gelecek dediler. iade etmek istiyorum diyorum. Kargoda teslim almadan iade edemiyorsunuz diyorlar. Gelip alayım merkezleri gebzedeymiş yok öyle bir metodumuz yok diyorlar. Ee o zaman getirin şu telefonu da yüzünü görelim. Ne paramı iade ediyorlar ne telefonu getiriyorlar. Çok sık alışveriş yaptığım bir siteydi bundan sonra yanından geçmem.
Muhteşem cuma zamanında bir ürün aldım. 23 kasımda sipariş verdim. 25 Kasım da kargoya vereceklerini söylediler. Sonra bana bir kargo numarası geldi. Kargoyu takip ediyorum önce 2 Aralık, sonra 3 Aralık, sonra 5 Aralık oldu tahmini teslim tarihi. En son kargoyu aradım ürün neden hala gelmedi diye. Kargo da ellerinde böyle bir kargo olmadığını 25 kasımda ürünün kargodan geri çekildiğini söyledi. Hepsiburadanın müşteri hizmetlerini aradım sipariş durumu ve kargo sorununu öğrenmek için. Müşteri hizmetleri kargonun hiç çıkmadığını söyledi. Ama bana kargo numarası geldi diyorum, onlar kargo hazırlanıyor diyor. Bugün 16 Aralık ve 17 Aralık olmasına şuda 42 dk kaldı ve hala ürün hazırlanıyor. Son aldığım ürünle birlikte memnun kalmadığı ve bir daha kullanmayı düşünmediğim bir online alışveriş sitesi olma yolunda hızla ilerliyor. Yeni yıldan önce kargo gelse bari. Yoksa ben yaptıkları işe çok fazla.....
bugün paraf visa kartımı kaydedip tirink 50 tl kazandığım, inanılmaz hızlı kargosu olan site.
kaldıramayacağı yoğunluğun altına girip 1 ay once aldıgımız ürünleri dahi halen gönderemeyen e-ticaret sitesi.
ne olursa olsun efsane cumada sıcanzi olsa da nedense en çok güvendiğim alışveriş sitesi.
Bu efsane cuma itibariyle bitmiştir benim için. 20 günde bırakın teslim etmeyi kargoya veremediler hepsini iptal ettim. Stok yönetemiyorsanız bu işi bırakın kapatın gitsin. Amazon'dan az ders öğrenin.

sırf son 5 senede 50 binlik alışverişim olmuş sırf 150 liralık alışverişte mağdur ettiler ve hesabımı komple sildirdim. Umarım değmiştir. Ben gibi niceleri de aynı fikirde merak etmeyin.
Herkesin siparişlerini beklediği ama bütün sipariş bekleyenlere "daha çok beklersiniz" dercesine 20 Aralık tarihini beyan edip ürünü kargoya dahi vermeyen site. Yeni nur topu gibi bir tosuncuğumuz oldu hadi hayırlı olsun. Daha hala müşteri hizmetleri oyalama taktiği yapıyor hala güvenerek alışveriş yapan varsa cesaretine hayranım. Benim kara listeme girdi, aliexpress bile bu listeye girememişti.
NOT: Hiçbir şekilde tavsiye verilmemiştir.
sakın hediye falan almayın sitesidir. bir site faturayı da hediye paketiyle birlikte hem de iki kez gönderir mi? gönderir. hem de özellikle arayıp hediye olarak gidecek bu sakın faturayı göndermeyin deyip bir de üstüne fatura adresini de gönderi bilgilerine kendi adresimi girdim. ne bu yazmamı taktılar, ne telefonla söylememi taktılar. rezil olduğumla kaldım.
siyah-sarı olarak sipariş ettiğim salcano bisikleti kırmızı gönderen site.
Ücretsiz kargo 30'du, sonra 50 oldu akabinde ise 75 oldu diyecek bir şey bulamıyorum.
O da bir şey mi ben 5bin lira verip telefon aldım 18 lira kargo bedeli ekti fiyata.