bugün

sanırım artık isyan bayrağını çektim. özellikle son olaydan sonra 13 mart 2016 ankara patlaması yaşanılanlara katlanamıyorum. ölüm eyvallah elbet hepimizi gelip bulacak da neden bu gibi olaylarda dönüp dolaşıp garibanlar buluyor. ulan sözde bu eylemi yapanların amacı da "gariban " vatandaşları için.
nerden bakarsan bak tutar bir yanı yok. iki gündür ölenlerin hayat hikayelerini gördükçe bunalımın eşiğine sürüklenmeye başladım. kabul edemiyorum.
yahu askere gidersin en "garibanı" ölür , dağda çatışırsın en "garibanı" ön saflardadır, eylem olur ,direnirsin hayat hikayesi en mazlumlarla dolu olanlar öldürülür, yolda yürürsün en "garibana" tecavüz edilir. dışarı çıkmış yürürsün gelir bomba en "gariban"ını bulur.
ne biçim bir sistem amk bu ya.

not: yanlış anlaşılmasın zenginler daha çok ölümü hak ediyor gibi bir şey demiyorum ama eylemlerin amacı bile saçma sapan amk.

yarın öbür gün bu "gariban"ında haberini duyarsınız. ipsizucurtma 29 yaşında işinden evine giderken metroda hain saldırıya denk geldi. ve elbette o da bir "gariban".