bugün

sokağa çıkamamaktan, zorunlu olarak çıkınca yapış yapış terlemekten, sıcağından neminden nefes alamamaktan bıkanların başlatmış olduğu kampanyadır.

tüm uludağ sözlük yazarları dilediği gibi katılabilirler. burada bir liste oluşturacağız sonra gerekli imzaları toplayıp başbakanlığa konuyla alakalı dilekçeyi yollayacağız.

katılın lan.

katılımcılar

del naja
voldemortun burnu
darkrose
olumdenoteyekoyinsaettim
ragnarok ragnar
chirac
harun abla
sari uggli mehmet aga
utraya mokri
fuckmymood
Katılmadığım kampanya.

Kışın çok yağmur yağar saçım bozulur benim be.
acilen katılım beklediğim kampanya.
ömrüm boyunca desteklediğim ve destekleyeceğim kampanya.

mini buzul çağını heyecanla bekliyorum.
yazın güney kutbunda, kışın kuzey kutbunda başarılabilecek eylem.
hep kış olması ıcın düzenlenen kampanyadır.kucuk ıskenderın en sevdiği mevsım kışdır. cunkı kışın ayılar uyur odunlar kesılır.
sen dedin kesin olur durumu. evet.
Katılacağım kampanya olurdu. Sürekli yağmur, hava bulutlu. Fena olmaz mı?
mersin gibi kar yağmayan şehirlerde işe yaramayacak kampanyadır. 12 ay yağmur, bulutlu hava, çamurlu sulu sokaklar. işkence. ama hep nisan olsun kampanyası olursa katılırım.
Biz kış insanlarının katılacağı kampanyadır. yandan ipleri sarkan şapkam, şapkayı tamamlayan sakalım, kardeşim gibi olan siyah montum ve yds botlarım ile birlikte sonuna kadar destekleriz!
merak etme az kaldı dediğim kampanyadır. bir kaç sene sonra sıcakları çok özleyeceksindir.
Sonbahar da anlaşalım. Karda düşüp oranı buranı kırmaktan gına geldi yemin ediyorum. Yeter artık.
insanoğlunun nankör olduğunu gösteren önermedir. yaz gelince kış kış gelincede yaz olmasını istiyoruz.
hatırlatma yapacağım kampanyadır.

yaz ayında sokağa çıktığınızda leş gibi terleyeceksiniz tişörtünüzün yarısı farklı renk olacak sırtınızda bi türkiye haritası oluşabilir, yeri gelecek iç çamaşırla oturayım deseniz bile o klimayı açacaksınız ay sonu 200 lira elektrik faturası kaçacak bir tarafınıza, camı açayım serinlerim diyeceksiniz sinek ve bilimum böcek girip oranızı buranızı ısıracak sizi rahatsız edecek.

kışın ise üşüdüğünüz takdirde fazladan 1 çorap, 1 atkı ile işi çözebileceksiniz gece üşüdün mü aç dolabı bir yorgan daha al oldu bitti, terleme ve böceklerle ilgili probleminiz olmayacak, rahatlıkla kot pantolon giyebileceksiniz.

üşüyünce ısınması kolay.
hiç düşünmeden imza atılması gereken kampanyadır.
soğuğun çaresi var da sıcağın yok diyerek , etrafımdaki sineklere ana bacı cam çerçeve söverek katıldığım kampanya

ha baktınız olmuyor para toplayalım sibirya'ya falan yerleşelim , otobüs kaldıralım buradan amk
üşümeyen insanların katılacağı kampanya.

amk zayıf bünyelileri götünüz donuyor di mi kışın, ondan bu kadar konuşuyorsunuz. erkek diye geçiniyorsunuz bir de. yazı seven adam, pardon adam demişim.