bugün

her müslüman gencin ulaşması gereken yerdir; eğer görmüyorsan ya kendini tatmin ediyorsundur ya da -aman allah, aman alaaaaağh!- sevişiyorsundur.
ki bu ihtimaller rabbimizin hoşuna gitmez. kendine, sevişme isteğine, karşı cinsin çekimine engel olacaksın; bastırılmış duygularınla ortalarda gezinip gezinip topluma, herkese dehşet ve korku saçacaksın.

olay budur.

ayrıca tahkiki mümin olduğunu gösterir, iyi bir şeydir. leke yapmaz, izi kalmaz, kolayca silinir. laksatif etkisi yoktur.

eczanenizden isteyin.
eczaneniz yoksa başkasınınkinden isteyin.
bulun, buluşturun lan.
aaa.
(bkz: cinsi sapık)
hep cinsel içerikli başlık açma sebebidir...
(bkz: kamyonu devirmek)
(bkz: biri şunu durdursun yoksa yazık olacak)
(bkz: abazan davranışı)
(bkz: alt ıslamaları) *
(bkz: rüyada hüseyin kaya nın çıkması)
(bkz: sevişelimmi)*
henüz milli olma şerefine nail olmamış, içinde yanan ateşi bilinçaltında söndürmeye çalışan ergen kişinin ruh hali.
(bkz: ergen rüyası)
geçen yine sevişiyorum yazarlarının hemen gelip sözlükte anlattıkları rüyalardır. gerçekmiş gibi anlatırlar o ayrı.
sabahtan akşama kadar karı kız düşünen kişi sendromu.
hayat kadını iseniz müsaittir.
zira bilinçaltı üstü kalmamıştır haliyle.
abazalık sapıklıkla alakası yoktur . normal hayatındaki bi olay cinsellik olarak rüyanda karşına belli belirsiz yansır . yok efendim rüyanda inlete inlete şaapıyon demek degildir . bilinçaltı meselesi bu konu uzar da uzar .* *

edit : valla boşalma falan da olmuyo o yüzden çok sıkıntıdayım hani .
Uyurken boşalmanın nedenidir.
acilen evlenmeli ve kendisine çeki düzen vermelidir. yaşı müsait değilse kendisini terbiye etmeli yoksa sapıklığın sınırlarını zorlayabiir.
Rüyanın başından, sözlüğe girene kadar olan olay örgüsünü sözlükte okumamıza vesile olabilir.
uzun zamandır cinsel ilişkiye girilmediğinden kaynaklanır. gayet normaldir.
hayra alamet değildir.
devirmediği kamyon markası kalmayan kişidir.
karşı cinsin rüyanda görürsün lafından etkilenmiş kişinin içinde bulunduğu durumdur.
cinselliği sadece rüyasında görenlerin problemidir .

(bkz: geçen gün yine sevişiyordum)
zaten inancım zayıf ama gene de cumalara giderim, ve her perşembe bir kamyon deviririm. ananı avradını satıyım diye uyanırım. sinüzütüm var diye banyoda olmam. öylece gidemem sonra.