bugün

önce seversiniz...

dünya size onun sayesinde güzel bir yermiş gibi görünür.güneşin doğuşu daha bir anlamlıdır sanki.o güzel yüzü görünce heyecanlanırsınız.kalp atışlarınız hızlanır.hani derler ya içinizde bir şeyler kıpırdar adeta.göz göze gelmeye çalışırsınız.bak ben burdayım ve seni seviyorum dercesine bakarsınız.zaman geçer siz günden güne erirsiniz.bir gün ona bir mektup yazarsınız bir aşk mektubu ya da bir itiraf...

yanıt beklersiniz.o bekleyiş apayrı bir romandır.ve gelir yanıt...

sen çok iyi birisin ama ben aşka hazır değilim...

bir an susarsınız.bir daha konuşmak istemezsiniz.içinizde fırtınalar kopar.sessiz çığlıklarınız sağır eder kulaklarınızı.kaçmak istersiniz her şeyden ve herkesten...

aşka hazır olunmaz zaten ey sevgili...aşk hazırlıksız yakalar insanı.bak bana seni beklemiyordum ki ben.nereden çıktın sen karşıma?...düşünceler geçer aklınızdan ama söyleyemezsiniz, susarsınız...

bu cümle öyle bir cümledir ki o'na ne kızabilirsiniz ne de ona olan aşkınızı koruyabilirsiniz.ne ondan kaçabilirsiniz ne de ona yaklaşabilirsiniz.üzülürsünüz işte ağlarsınız ama o bilmez...
bu çok saçma yeaa derdim bir zamanlar. ama malesef doğru olan bi durumdur. öyleymiş. karşı taraf için için erir.
şuan sadece sevişirim şeklinde devam edebilecek cümle.
(bkz: bugün git yarın gel)
onca dert, sorumluluk, yeni bir dünya, hayal edilenler, gerçekleşenler, hayal kırıklığı yaratanlar, sonlar; gerçekten hazır olmak zordur.
"aşk zaten hazırlıksız yakalar" denilesi kişidir.
beni çok da bağlamayan entry'dir.Düzenimi artık .ok daha sağlam şekildi kuruyorum.
Özgürlüğümü sonuna kadar kazandım.
DÜŞMANLARIM BiR BiR ÖNÜMDE EĞiLiYORLAR.
ESKi KIZ ARKADAŞLARIM BANA GERi DÖNÜŞ YOLU BULMA PEŞiNDELER.
eN iYi FiRMALARDAKi STAJLARI VE iŞLERi BEN ALIYORUM.
eVET EVET MUHTEŞEM YÜZYILIM ÇOKTAN BAŞLADI BiLE.
bu yüzden aşka hazır olablirim.
Ama olursa olur , olmazsa güle güle...
Benimle çıkarmısın sorusuna verilen cevaplardan sadece bir tanesi.
hazır olursan ara beni denmesi gereken söz.
zaman zaman hatun kişilere sarf edilen cümle. hatun kişiyi uzaklaştırmak için kullanılır. aslında hazır olmak değildir sadece uzak kalmaktır.
bazen sadece bir bahanedir.

+ hede bir cümle söyle o zaman.
- ya ne anlatmak istediğimi anlamadın mı ?
+ ya anladım ama bir cümle ile bağdaştır.
- henüz aşka hazır değilim.
+ oha sen de hazır değilsen kimse hazır değildir.
- o değil işte o değil.
+ (.............)
seven kişinin karşılığını göremediği kişi tarafından güzel bir şekilde reddedilmesidir.