bugün

hemşire hemşireyi gurbette severmiş...
Anatomi dersinde cinsel organ göre göre, uygulama ayağına birbirlerini elleyip iğne yapınca ister istemez kaşarlaşıyorlar işte.
inşallah Uzaktan eğitimle hemşire olmuş biri size denk gelir de yanlış iğne yapar beyler. En kötü damar yolunu bulamaz da kolunuzu kevgire çevirir umarım.
Şimdi bunu duyan hemşireler olursa, tazminat davasından kuyruğuna teneke bağlarlar.
Bu şerefsizi mahkemeye verin, tazminat alırsınız.
rezil herif, utanmaz sıkılmaz sapık.

kaşar görmek istiyorsan aynaya bak..
bu soruyu, acilde sıranı beklerken veya yoğun bakıma kaldırılan bir sevdiğini görebilmek için yalvar yakar olduğun bir hemşireye sorarsın artık. müptezelleşmeyin.
Başlığı ben mi açtım amk açılmış bir başlığa şahsi fikrimi format çerçevesinde yazdım.

Bir sual.
Olsa da sevişsek.
Olmayan şeydir. Ben de hemşireyim. Erkek hemşirelere 'hemşir' diyen eğitimsizleri sittir edin. erkek hemşireyim. Ne üniversite okurken ne de çalışırken dediğin gibi bir şey görmedim.
Asıl kaşar böyle bir başlık açıp insanları genelleme yapan kişidir. Bi bitmediniz.
Yok öyle birşey fazla iftira atmayın hemşire poponuza iğne yapar sonra

görsel
iki üç tane istisna var diye bütün hemşirelere bu küfür ne lan. hepsi sabahtan akşama hatta akşamdan sabaha saate bile bakma vakti olmadan çalışıyorlar geçinebilmek için.
Çaktıktan önce mi sonra mı.
Yanlış bir genelleme.
Mesleki deformasyon.
Kaşarım, fingirdegim, yırtığım. Valla hastanede 22 senedir gece gündüz böyle başlık açan bebelerden tut, sapık moruklarına, ruh hastası hasta yakınlarına , gece gündüz bozulan uyku düzenine, herkes zart zurt tatili diye evdeyken çalısmaya psikolojim dayanmıssa benden korkun sekerim. Keske burda atıp tutanlar hastanede götünden kanarken felan da aynı sakacılıgı yapabilse. Abla diye aglıyorsunuz ya hani. Götünüzde kurumus yapısmıs boku temizliyoruz da sizi rencide etmemek icin kendi aramızda sanki hic kokmuyormus gibi baska seylerden bahsedip ögürmüyoruz ya hani. Bu başka bir level kaşarlık işte.
Biz ponçik bir sirinlik abidesi olsak ameliyathanede dalagınızı elimize verdiklerinde bayılırız dostum. Catır cutur beyninizi koterlerken o nefis yanık kokusu ımm aynı ızgara gibi.
Kaşar hemsireler candır yaa.
hemşire kızlar hastanede her gün ölümle kol kola gezen hastalarla uğraşıyorlar, ne kaşarı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar