bugün

Bi de sessiz deseydi dünyanın en komik fıkrası olurdu.
aynı niteliklere sahip karşı cinsi bulma olasılığı düşük olduğu için yalnız kalacak olan kızdır.
yoktur.
(bkz: imkansızı aramak)
malesef yoktur varsa da bize denk gelmez.
huri'nin tanımıdır.
ayrıldığınız zaman pişmanlık yaşayacağınız kızdır. bir daha hayatınızda onun gibisi olmayacaktır.
hem iyi hem yakışıklı hem öküz hem mal olmak vasıflarını üzerinde barındıran erkekle uyum sağlayabilecek kızdır.
eminim yalnızdır. zira onu taşıyabilecek erkek henüz yer yüzüne inmemiştir, hanım kızın sevdiği tipler ise yalnızca insan görünümlü öküzlerden oluşmaktadır.
bu kadar özelliği olan kızdan şüphe edilmelidir.
not:oyuncudur.vardır bir yamuğu. kız beyin özürlüdür veya harbi güzel oynuyordur.
(bkz: yengeç burcu kadını)e tabikiii.
bu kız elastisite modulu gibi zeki, yakışılı, sadık ve fedakar bir erkeğe yakışır. oltamı attım bekliyorum.
bulunduğu an nikah salonuna götürülecek kızdır.*
ne yazıkki hayali bile ütopya olan kızdır.
olası bir kızdır. yakinen tanıyorumdur kendisini.
ciddiyim. *
(bkz: tahta tabi zoruna mı gitti)
bir erkeğin doyumsuzluğuna kurban olması muhtemel kızdır.
bir türlü bulunamayan kızdır. bulunduğu takdirde direk evlenme dairesine gidilecek kızdır.
genel itibariyle kıymetini bilinmeyen kızdır. fedakarlık, sadakat erkekleri elde tutmaya yetmez artık, onlar garip bir şekilde mazoşist takılarak canlarını acıtan kızlara yönelmeye devam ederler.
oha nerdeymiş bu kız dedirtendir eğer varsa telefon numarası şiddetle istenir.bulursam evlenirim.
(bkz: hem zeki hem yakışıklı hem sadık hem fedakar erkek).
100 adet kızın değirmende öğütülmesiyle elde edilen kızdır. 20 adet daha öğütürseniz tatlı olma özelliğide olur bu kızın.
(bkz: yemede yanında yat denilesi şeyler)
okul bittimi nikahı kıyacağım kızdır.

Hamaratlığı ve eğlenceli olması bonusudur. O değilde; ben değil o teklif ettiydi.
ne güzel kızdır. benimdir. (bkz: entry ve nick uyumu)
olamaz mıı? olabilir..
(bkz: aşk tesadüfleri sever)
her erkeğe lazım ama öle kız sayısın 3 bilemedin 5.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar