bugün

yok şunun sakalı bıyığı, yok şunun götü başı.
yok mu olm kendine erkek arkadaş arayan olgun bayan.
(bkz: hakkaten he)

Neyse.
(bkz: kafaya koymuş sikecek)
Her yalnız olan birini istiyor demek olmadığını unutan yazar isyanı.
Yaşı ilerlemiş olanların yaptığıdır.

'Bu kadar bekledim bari düzgün biri olsun' düşüncesi içerisinde olan bazı bir takım insanlardır.
Yalnızım dediyse, " beyin de firar etti, şuursuz kamyon oldum " demek istememiştir bence.
tamam ekmeğin üstüne sürüp yemeyeceğiz de azıcıkta yüzüne bakılmalı yani.
kekoyla mı çıkalım bro? (bkz: penisin kadar konuş)

gereksiz düşünce.
Ya bence erkek begenmemek degil zaten insan ciddi bi ilski dusunuyorsa sonucunda beraber gelecegini sürdürebilecegi birini ariyorsa yani mesela ben bununla evlenir miydim dusuncesiyle biriyle gorusup gorusmeyecegime karar veriyorum ki bence dogrusu da bu.
(bkz: bi beğenin lan artık beni)
Adam yürekli davranmış atmış ortaya kendini diye bilmeniz için,

Niyetini bilmemiz lazım önce. Ciddi mi ? Evlenmek mi istiyor ?

yoksa maksadı sevgili yapmak mı ?
önce bi deneyelim yürürse ciddi olur ilerde. Deneme tahtası mı bu bilader ?
Bi kere görürsün. Bi sefer konuşursun adam olana yeter.

Sen keyfini yaşa. Her türlü duygusal, bedensel paylaşımda bulun, ondan sonra da sudan bahanelerle 5 senelik ilişkimi noktaladım. Afferin. Sonra da Adamım diye dolaş orta yerde. Neymiş herkes başından gönüllüymüş.

Niye millet dertsiz başını ağrıtsın ki ?

niyeti ameli doğru olan zaten bulur birini alır evlenir. Başının tacı yapar. Açık açık söyler herşeyi.

Sevgili ayağı göt ayağı.
karşımıza güzel erkek çıkmıyor çünkü. varsa çıkarıp gösterin.
Sadece ambalaja bakıp, içeriğe bakmazsaniz hayal kırıklığı yaşamanız normaldir.
haklılık payı olan serzeniş. kadınların çoğu arkadaş ve sevgili olarak ideal ve mükemmel erkek kategorisinde bulunan birini tercih ediyor, doğal olarak diğer erkekler arka planda kalıyor ve tercih edilmiyor. mesela yakışıklı bir erkek ya da güzel bir kadının '' yalnızım böhü '' diye şikayet etmek gibi bir hakkı yok. basbayağı beğenmiyorsun işte seninle yakınlaşmak isteyenleri, bir mesaj bile atmıyorsun. bu yüzden haklılık payı yüksektir.
dünyadaki son amcıklı mısın güzel erkek seni neden seçsin?
aşk olsun paralı abi. çirkin biri miyim ben.
yalnızlığın bir kişisel tercih olduğunu düşünüyorum. insanı sosyal bir varlık olarak var eden yaradan aynı zamanda insana kendi başına olabilme kapasitesi de vermiş.
Mükemmelliyetçi olduklarındandır.. Beyaz atlı prensleri bu kafayla çok beklerler daha.
bir true atasözü...
o yalnizligi ancak yakışıklı, uzun boylu, fırlama, dövmeci, motorcu, muzisyen... bir erkek giderebilecegi icin. (off liste cok uzun, ... li yeri hotchner tamamlasin)