bugün

Hello Kitty pijamaya sahip olmayan türk kızıdır.

kızlarrrrrrrrr. tamam, ilkokul hocam gibi tezek boktur kalorisi yoktur demeyeceğim lakin müjdemi isterim:

unicef in internet sitesinde açıkladığı duyuruya göre hello kitty li pijaması olmayan kızlar koruma altına alınacakmış nesillerinin devamı adına. *
her kızda mutlaka olmuştur. olmayan türk kızı yoktur.

türk kızına türk kızı demem hello kittyli pijaması olmadıysa.
ben değilimdir.
bir karakulak hatta anadolu parsı değerindedir.* fiziki özellikleri de müsait ise buyursun gelsin nikah gününü aldım bile ben.
kucuklugunden beri pembe seylerden barbie den hello kitty den nefret eden kiz olarak, hello kitty li pijamasi olmayan kiz benimdir.
kitty yoksa miki vardir.
Tayt var!
başka pijamalara sahip türk kızıdır.

başlığı açanın amacını ben farklı gördüm o ayrı.
gri eşofman altı mutlaka vardır.
mal mısınız siz nıye pijama envanterinizi bize açıklıyorsunuz. merak edilen kızdır neyin kafasını yaşıyormuş.

listeyi aldım arkadaşlar elden ele dağıtırız. 8 kız tespit edildi. tamam.
ağız burun büzüp, yanak şişirerek; şekilden şekle girip fotoğraf da çekinmez bu; yoktur o pijamayla pozu. **
bu kızın magnum desert eagle ı vardır ve hello kitty nin herhangi bir şeysini üzerinde bulunduran kızları harcar. (bkz: ben)
cadde de yeni acilan hello kitty magazasina gidip, pembeler icindeki havlu pijamalari gormemis kizdir .

pamuklarin uzerinde uyuyormus gibi vallahi.

hic de pisman degilim.

zaten kizlar babet de sevmiyor.

herkes evde satenler , sokakta topuklular icinde . he.
yoktur. benim bile var hello kitty'li pijamam.
olmayan kızlar -18
olan kızlar +18 olarak sosyolojik deneyimi sonlandırmış bulunuyorum arkadaşlar.

arkamda israil yok ama elimde belgeler var.
Buyrun. Beni sormuşsunuz?

Çok mu garipsenilesi? Var da ne oluyor? Bir kere çok mu seksi? Hayır. Bir sor bakalım giyenlerin kaç tanesi Hello Kitty animasyonu izlemiş? Ya da karakterin hayvan türünden ne cinsi olduğunu biliyor? He bir zahmet olmazsa bir de (bkz: hello kitty)

tanım: Aynı zamanda hello kitty baskılı donu olmayan türk kızıdır.