bugün

(bkz: felix)
2. Sezonu 1. Sezona nazaran daha klas bitmiş dizidir.

--spoiler içerebilir--

Son bölümde soren ile alakalı şaşırtan bilgi başka bir isimle çok daha vurucu olabilirdi**.

--spoiler içerebilir--
Bilim kurgu dizi olarak bir boşluğu doldurmasa hiç zaman harcamaya değecek bir dizi değil ama Yokluktan izliyorum.

Bir de Banu Güven'e benzeyen Jules isimli taş abla için izliyorum.

ilk sezona kıyasla ikinci sezon daha güzeldi ama yine de virüs dizisi diye izliyorum.

Virüs dizisi sevenlere 12 maymun dizisini tavsiye ederim.
şimdi bitirdiğim, fakat yeni sezonun yayinlanma onayini alamadigini ogrendigimde yiklidigim dizidir. ikinci bir (bkz: revolution) vakası yaşıyorum... cok guzel bir bilim kurgu - gerilim dizisiydi. yazik ettiler.
sarmal demektir. dna sarmalı için de kullanılır. ayrıca syfy'da helix dizisi iki sezon oynamıştır. utopia sevenlerin devam dizisi şeklinde izlemesi tavsiye olunur.
konusunu bozmamış olsalar mükemmel bir diziydi. mevcut konuyu hızlıca bitirip yeni bir konuyla seyirciyi şaşırtalım derken olaylar ütopik bir fal almıştır. 3 sezon onayı geldi mi bilmiyorum ama gelirse son sezonu olacağı kesin gibi duruyor.
izlemeye başladığım dizidir.

umarım hüsran yaşamam.
diğer piercingler gibi bu da gereksiz ve iticidir bana göre. yaptırmamanız tavsiye edilir. deldirmeyin suratınızı. yazık.
Bir dönem delvac ile kapışan otobüsçülerin Motor yağı markası.Ayrıca bir metal grubunun adıydı.