bugün

hayat kurtaracak tavsiyelerdir.

kesinlikle ama kesinlikle pervanesi olmalı yoksa uçamaz.
kesinlikle pervanelerini kontrol etmeleri gerekir.

ayrıca helikopterin besleneceği doğal yaşam da önemlidir.

küçüklükten alırsanız yeteri kadar anne sütü emmiş olmasına dikkat edin,yoksa sindirim sistemi tam gelişmemiş olabilir.

başlarda kuru mama verin,daha sonraları yaş mamaya alıştırırsınız.

tuvalet eğitimi için zorlamayın,ona sevgiyle yaklaşın.

bir de çikolata vermeyin,ishal olma riski yüksek.
kumandasının çabuk bozulmamasına dikkat edin.
helikopterin ilerleyen yaşlarda eklem rahatsızlıkları ortaya çıkabilir dikkat.
bir de erken yaşta sosyalleştirilmelidir.
"çin malı mı bu?" diye soru sormayı unutmayın.
eğer 2. el alınacaksa daha önce kaç kilometre gidildiğine dikkat edilmelidir.
Darbe boya var mı diye kontrol edilmelidir. LPG li olan tercih edilmelidir.
şarjlısından alın yoksa pil dayandıramazsınız.
tüplü ise ruhsata işli olma durumunun gözden kaçırılmaması gerekir. ayrıca, sıralı sistem öneriyoruz.
istanbuldaysa almayın oksitlenme yapar nem yüzünden. her türlü araç ankara'dan alınır. gadalarını aldıklarım.
alır almaz ön cama bi nazar boncuğu yada masallah yazısı yada çocuğunuzun bir cift patıği takın yoksa uçmaz.
önce bir pist yaptırmak gerekebilir.
ayağını yerden kessin yeter. bide mümkünse tüplü alın.
dizel alın benzinli çok yakıyor.
1-lpg takılıyor mu diye öğrenmek lazım.
2- b sınıfı ehliyet ile kullanılırmı diye sormak lazım.
3-alacağınız helikopterin sahibine çok yakıyor mu, neden satıyorsun gibi soruları muhakak sorun.
4-köprü geçiş ücretini öğrenin.
5-hangi yıkamacılara gidebileceğinizi ve sanayide hangi ustanın tamir konusunda tecrübeli olduğunu öğrenin.
6-çalıştığınız şirket insan kaynaklarına başvurarak helikopter ile işe gidip geleceğim yardımcı olun deyin.
sözlükten soğutan başlıklar bu ne arkadaş daha devamı gelecek mi.
Ben de degistirmeyi dusunuyodum. iyi oldu iyi.
ikinci el almamaya gayret etmelisiniz deneme uçuşu yapmayı unutmayın aksi halde hüsrana uğrayabilirsiniz ve unutmadan fırfırıkları saymayı unutmayın az olursa çok benzin harcarsınız.
önce eşe dosta olan borçlarınızı verin.
apaçi helikopterlerinin modası geçti chopper helikopterlerine bakın. Minigun ın yeterince mermisi var mı kontrol edin hayat call of duty değildir hiçbir silahın mermisi sonsuz değildir.
aracı alır almaz gaza gelip köklemeyin triger kayışını koparırsanız çok pahalıya patlar yedek parça aldı başını yürüdü.
teyp kontağa bağlı olsun. siz yokken çocuklar radyoyu felan açarlar aküsü biter allah korusun.
yedek pil almak gerekir.
sıralı havagazlı olanı makbul beyler.
yere inerken bir de sıkıntı çekmeyin diye park sensörlülerinden alın.
park yerini ayarlamadan almaya kalkışmayın ki halatla inip binmek zorunda kalmayasınız.
park etmek büyük dert. alacaksanız bunu düşünüp de alın. sonra vay efendim ben görmedim ben bilmiyodum demeyin.

haa bide almadan önce bol bol gta vice city oynayın.