bugün

poe aşığı yazar, o benim bebeğim.

bana şiir de yazmış, kültürünüz yeter ise okuyun.

helen, thy beauty is to me
Like those Nicean barks of yore,
That gently, o'er a perfumed sea,
The weary, wayworn wanderer bore
To his own native shore.

On desperate seas long wont to roam,
Thy hyacinth hair, thy classic face,
Thy Naiad airs have brought me home
To the glory that was Greece
And the grandeur that was Rome.

Lo! in yon brilliant window-niche
How statue-like I see thee stand,
The agate lamp within thy hand!
Ah, Psyche, from the regions which
Are Holy Land!

http://vocaroo.com/i/s1sGcDx7h1xs
görsel
ay hoşt ulan.
Harun abi, bildiğin..
ateistliği eziklik olarak gören yazar, ben ne ergenken ateist olup da hidayete ermiş ya da en kötü en kötü '' ya aslında yaratıcı bir gücün varlığına inanıyorum'' diyen ne elemanlar gördüm.

bu ateistler genelde kendi kaderlerine yahut bizzat allah a kinli olurlar, bu kinden dolayı bu yolu seçerler, ayrıca evrimi reddetmek ile maymundan gelmeyi reddetmek arasında bir fark vardır bunu da bilen yazardır. Evrim şu an bile devam etmekte olan bir süreçtir bu memelilerin doğaya, habitata uyum sağlamalarında bile bariz olarak görülür, ama maymundan gelmek, yok kardeşim, bana bunlarla gelmeyin.
Tuhaf bir polemiğin içine çekilen ama orda olmak istemeyen yazar,
Süslü laflarınız size kalsın yaz babam yaz, ne senin fikrin değişir ne benim ki,
Yormayalım.
ayrıca

http://vocaroo.com/i/s1sGcDx7h1xs
bayılınan yazar.

bişeylere bilenmiyorum, çok mu naziksiniz pamuklar içinde yetişmiş hanımefendilersiniz, saray soylusu ya da maharaja kızları mısınız bu nedir bu tavırlar,

kaç entry mi okudun da bunu söylüyorsun merak ettim yakbisigara.

bu arada, maç yazarlık.
ben kimse ile kavga etmem, son derece sakin mizaçlı bir insanımdır,çirkefliğe falan da gelemem. böyle bir insanın üstüne gelmek de zaten anca vandallık olur
Kezbanların üşüştüğü yazarın nick altı. Lan şurada kankacılık oynuyorlar acayip gülüyorum. Evet.
Zor durumda olandır, başı beladadır.
Ben karışmam.
Hahaha güldürmüş yazardır.

Ay hadi iyi eğlenceler.
Tanıdık bir yazar arkadaş.
ergenlerle tartışmaktan ve çarpışmaktan, capsleşmekten ince ayarı kaçmış yazarlara ve genelev maması gibi ahahahaha diye gülen yazarlara ayar veren yazar.
Benim de yaşıma başıma laf sokmaya çalışmış.
Oğlum da var sen yaşlarda yakışıklı ve zeki bir çocuk burada da yazıyor ve baklavaları var. Söyledim seninle ilgilenecek.
"Gönül eğlendirir vururum tekmeyi baba" dedi.
çaylağı bitmiş olan yazar.

sanayicinin oğlunu ona tatlı bir kız çocuğu olarak geri gönderdim, mürüvvetini de görürüz inşallah.
Oğlum yanımda sıvazlıyor kim bu helen diye?
Boşver oğlum dedim ben seni rusa götürürüm.
Bir yazar. Ergen işte.
haydaaa diyen bir yazar.

bloody ne kadar güzel yakışıyor ağzına bir kaç kere daha desene öyle çük mük falan diye.

ayol durun 2 entry gireyim motorunuz soğusun ey dizelle çalışan yazarlar.
yine yine polemiğe çekilen yazar,

herkes ağzına yakıştırdığını yazsın, ağzına aldığında bir hoş olduğu şeyden bahsetsin, bana sataşmasın,

tipe bak ya sanki pusuda bekliyordu, ay hoşt...
goraya hakim olduğumu fark eden goraya hakim bir ç.k sevdalısı tarafından bir enteresan kumpasa alınmaya çalışılıyorum.

çekemeyeni var bu yazarın,

donuzlasalar da kurtulsalar ama yapamazlar çünkü başka türlü nasıl sözlük kızlığı yapacaklar.

kızlara gel yalnız.
Sözlüğün kadın kavgalarına taze kan getirmiş bir yazar.
Çükler falan havada uçuşuyor.
Bu evli kadına bugün ayar oldum ya o ne öyle nasıl laflar.
Kocası olmak istemem.
neden bizim caylagımız bitmedi ki... bi türlü aşılamadığımız çaylaklığa burada tanık oluyorum
bir yazar.

tek yazdığım sözlük inci sözlük değildi, ekşi sözlük de dahil heryerde yazdım ben,

uzun yıllar yurtdışında yaşadım, amerika da üniversite bitirdim, (master degree if you know what i mean) farklı kültürler gördüm, farklı insanlar tanıdım,

oturduğu ilçeden (bak il de demiyorum ilçe diyorum) 40 yılda bir çıkan, ikinci ana dili kuş dili olan, konservatif bir yaşam yaşamış ve ne gördüyse %90 ını internette görmüş, reelde olamadığını sanalda olmaya çalışan (bkz: wannabe) insanlar benimle genel kültürden falan bahsetmesin,
üzerim.
babasını hayal meyal hatırlayan küçükken kaybetmiş olan yazar.

bilmeden sallama taşa vurursun baltanı,

Kültür ile kenarın paçozlarına dert olmuş durumda, gerçi bunlara ne desen ne yapsan yaranılmaz, bunlar yokluk da bilmezler, mücadele de bilmezler, bunlar herşeyi hazır yiyen kendini geliştirmekten aciz kişiler.

aah ah bloody, seni ihtiyar kezban, git çükü olanlara yaz sen, aradığın yok bende...
yokluk gören ama o yokluktan mücadelesi ile çıkan herkes her türlü konuşur kimse kusura bakmasın diyen yazar.

taluyka isimli yazar, arabuluculuğunu taktir etmek ile birlikte ve o baklavalara erimek ile de birlikte, entry girme tarzın o şüphesiz vs diyerek kuran ile Allah ile dalga geçen şeklinden dolayı seni sevmiyorum bil istedim.
Çok kral nickaltı yapmış başlık.

Her hangi bir yazar.