bugün

dokuzuncu nesil silik.
Tamam mı ingilizce kelimelerden oluşan cümle.

Türkçesi geldi yine tipini siktiğimin 'dir.

Not: Tercüme sahiplenen kişiye bağlı olarak farklılık gösterebilir.
ilginç bir şekilde boston celtics ve los angeles lakers'a uyuz olan, san antonio spurs seven
ama minnesota timberwolves taraftarı olan, nba fanatiği işletmeci yazar.
nickini her gördüğümde;

(bkz: salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk ya) videosu aklıma gelir.

(bkz: serbest çağrışım)
an itibariyle şimdiki ve geçmişteki galatasaray forması giymiş futbolcuları dert edinmiş yazarımsı.
korkarız metin oktay'a kadar gidecek.
beşiktaşlı olup diğer takımlara ilişmeyen yazar.
(bkz: fatih terim ingilizcesi)
(bkz: komunistimam)
(#18652546)
ali ayşeyi seviyoru leyla ile mecnunun atası olarak nitelendiren troll.
tek dicem sivilceleri patlatma ergenlik sivilcei onlar yara yapar küçük ibom benim -380 olmayı nasıl becerdin mantıklı bi açıklamasını yap.
çakık yazar. şaka maka okudum ya bu gece bu çocuu. aferin len.
çakmam olan yazar.
korkusundan tir tir titrer. neden tir tir. ter ter terlesin mi ki.
bazı yazarların nick altı girmekle cesaretlendirdiği yazar. gir gir devam et sen. et ki hızını alamasın.
troll çakması. düşün artık troll bile değil.
Gece gece güldürmüştur.
yılların ustası tarantino'ya sinan çetin çakması demiş oha yani.

(#18652445)
ya çok başarılı bir troll, ya da aşırı derecede gerizekalı bir ergen. metallica'ya tövbe haşa korn çakması dedi ya la.. (#18652422)

edit: trollmüş. ben gaza gelmişim bir anda. ama metallica lan. boru mu? insanın gözü dönüyor bir anda...
yargıtay olan yazardır. boş vakitlerinde yazarlık yapar.

ahanda 14 oldu la.
sözlük içerisindeki kahinleri ortaya dökmüş yazardır.

flash tv'de tanıdık arkadaşlar var, rüyanız hayrolsuna sen çık be donsuz.
Taytımı hediye etmek istediğim yegane yazar. Birinin fake hesabı gibi de duruyor, bilemiyoruz ancak ise yaramaz, gereksiz insan olduğu kesindir.
şirinleri çocukken izlemiş, şimdilerde hala anime seven, kültürlü, zengin olmasa da yakışıklı ve can yakıcıdır.

bana kibirli diyenler, sahteliği bıraksınlar. durduk yere bana işsiz, kalitesiz, boş adam gibi sözleri söyledikten sonra şimdide mağduru oynuyorlar ya şeyimle gülüyorum.

tek sosyalliği sözlükte takılmak olana ne demeli. donsuzlara selam olsun. herkes film ya da dizi izler. bunun övünülecek bir şeyi olmadığı gibi yadırganacak bir durumu da yok.

ayrıca burada bana laf yetiştirenler siz benle uğraşmaya devam edin, daha çok yanacak canınız. istemese de canınız.
Belki de nickinde kastettigi "bu adam cevabin ta kendisi" tipi bir seydir, kim bilir.
Comeback = karsilik, cevap. Bu da yok degil sonucta.
Şirinleri de izlediğini belli eden dantel yazar. Tam ideal erkek bu. işsiz, tipsiz, tek sosyalliği film-dizi izlemek olan düz adam.