bugün

nba da bir takim..
resmi sitesi: http://www.nba.com/timberwolves/

an itibariyle barindirdigi oyuncular su sekildedir:

Kevin Garnett
Ricky Davis
Marcus Banks
Trenton Hassell
Troy Hudson
Marko Jaric
Mark Blount
Rashad McCants
Eddie Griffin
Justin Reed
Anthony Carter
Bracey Wright
Richie Frahm
Ronald Dupree
Mark Madsen

koçlari: dwane casey
kevin garnett in kendini harap etmesine ragmen bi turlu istenen seviyeye gelemeyen nba takimi.
takımın kevin garnett'in etrafında beraber oynayabileceği bir takım kuramadığı için cacık olmayan ve böyle giderse de olmamaya devam edecek nba takımı.
nba bati konferansi northwest grubu takimi. nba de tarihi fazla olmayan bir takim. maclarini 19006 kisi kapasiteli target center'da oynayan takimi randy wittman calistiriyor. kadrosunda nba in en iyi pf* pozisyonundaki oyuncularindan biri olan kevin garnett gibi bir superstari bulunduruyor.
ekim ayında efes pilsen ile maç yapmak için istanbul'a gelecek olan takım, inşallah o zamana kadar garnett takas olmaz da dünya gözüyle nba'in en iyi power forvetini görmüş oluruz.
edit:garnett boston'da bundan sonra. artık gelmeyin lan,theo ratliff'i mi merak ediyoruz biz. mchale alacağın olsun,2 senedir ha gidiyor ha gitti denilen adamı türkiye'ye gelmeden takas ettin ya. *
6 ekimde istanbulda efes pilsen ile karşılaşacak olan nba takımı.
1,5 sene sonra boston celtics ile bir büyük takasa daha gitmiş olan takım. bunda gm'leri kevin mchale'in celtics formasıyla yıldız olmasının etkisi var mı düşünmeden edemiyor insan. şu anda kadrodaki oyunculardan tam 7 tanesinin bir önceki takımı boston celtics. celtics'in de son 2 seneki hali düşünüldüğünde kısa vadede bu takım ligin dibini süpürecek gibi. ancak 8 oyuncularının da 25 yaş ve altında olduğu ve bu oyunculara yüksek sıralardan draft edilecek oyuncular da ekleneceği düşünüldüğünde 5 sene sonra şampiyonluk mücadelesi veren takımlardan biri haline gelmeleri de gayet mümkün. garnett ile son iki sezondur playoff un dahi dışında kaldıkları düşünülürse geleceğe yönelik iyi bir atılımda bulunduklarını söylemeliyiz. bakalım geleceğe yatırım yapan batı takımlarından hangisinde * * aşı tutacak ve hangisi bugünün spurs'unun yerini alacak? ayrıca buraya gelen genç oyuncuların kendileri için de iyi bir takas olmuştur, çünkü hem oynayabilecekleri bir takıma gelmişler hem de doc rivers'ın elinde ziyan olmaktan kurtulmuşlardır. son olarak şu anki durumda kadrosunda 15 oyuncu birden bulunduran bu takımın bu sene içerisinde bu oyunculardan bazılarını takasta kullanmasının sürpriz olmayacağını da belirtmek gerekir.
1,5 sene sonra boston celtics ile bir büyük takasa daha gitmiş olan takım. bunda gm'leri kevin mchale'in celtics formasıyla yıldız olmasının etkisi var mı düşünmeden edemiyor insan. şu anda kadrodaki oyunculardan tam 7 tanesinin bir önceki takımı boston celtics. celtics'in de son 2 seneki hali düşünüldüğünde kısa vadede bu takım ligin dibini süpürecek gibi. ancak 8 oyuncularının da 25 yaş ve altında olduğu ve bu oyunculara yüksek sıralardan draft edilecek oyuncular da ekleneceği düşünüldüğünde 5 sene sonra şampiyonluk mücadelesi veren takımlardan biri haline gelmeleri de gayet mümkün. garnett ile son iki sezondur playoff un dahi dışında kaldıkları düşünülürse geleceğe yönelik iyi bir atılımda bulunduklarını söylemeliyiz. bakalım geleceğe yatırım yapan batı takımlarından hangisinde * * aşı tutacak ve hangisi bugünün spurs'unun yerini alacak? ayrıca buraya gelen genç oyuncuların kendileri için de iyi bir takas olmuştur, çünkü hem oynayabilecekleri bir takıma gelmişler hem de doc rivers'ın elinde ziyan olmaktan kurtulmuşlardır. son olarak şu anki durumda kadrosunda 15 oyuncu birden bulunduran bu takımın bu sene içerisinde bu oyunculardan bazılarını takasta kullanmasının sürpriz olmayacağını da belirtmek gerekir.
uzun süreli kontratları bulunduğu ve uzun vadede takım planlarında yer almayan geçen seneden kalma iki oyuncu ricky davis ve mark blount'u takımdan göndermeyi taa garnett takasından beri düşündüğü belli olan takım. ancak bu takası ellerindeki gençlerin hiçbirini göndermeksizin yapmaya kalkınca overrated birilerine kısa süreli de olsa katlanmaları kaçınılmazdı ve göndermek istedikleri ikiliye talip olarak ancak miami heat çıkınca onlar da antonie walker'a ve onun iki senelik kontratına katlanmak durumunda kaldılar. genç takım bünyesine ekstradan bir de wayne simien katılmış oldu. şu anda asıl mesele takım kadrolarının 18 kişiye ulaşmış olması.kadro 15'e indirilirken kampta yetersiz bulunan gençlerin yanısıra portland'ın steve francis takası sonrasında yaptığı üzere bir buy outu walker için de beklemek pekala mümkün.
walker için beklediğim buy out'u juwan howard için uygulayan ve bu kararıyla ellerindeki tek gerçek point guard olan mike james'i houston rockets'a bedavaya vermiş olan takım.
Minnesota 2003-2004 sezonundan sonra bitti. Ayrıca NBA'deki en iyi sembollerden biri, bitiyorum o kurta. Kevin Garnett, Latrell Sprewell, Wally Szczerbiak, Sam Cassel bu 4ü NBA'de kuşkusuz o dönemin en iyi 4üydü. Ama bu saçma yönetim takımı dağıttı bir de yetmezmiş gibi bu 4lüden tek bir adam dahi bırakmadı takımda. Eğer bu saydığım 4 hala olmuş olsaydı 2. Chicago kasırgası olacaktı buna eminim.

(bkz: Nerde o eski günler)
(bkz: Yazıklar olsun)
(bkz: Oha filan oldum yani)
(bkz: Yönetim kendine gel)
kevin garnett'i takas ederken saçmalayan ama bu hatasını draft gününde yaptığı takasla biraz olsun unutturan nba takımı. mike miller-al jefferson-kevin love üçlüsü ve eğer sağlıklı kalabilirse randy foye ile bana göre geleceğin kadrosunu kurdular. yedekten gelerek sağlam katkı yapan ryan gomes ve craig smith'in de takımda kalacak olmaları cabası. bu sene bir uyum yakalayabilirlerse bu takımı izlemek çok zevkli olacaktır bana kalırsa.
iyi bir guarda ihtiyacı olan takımdır.

Mike Miller-Kevin Love-Al Jefferson-Ryan Gomezgibi genç ve yetenekli oyuncuları oynatmak için Randy Foye'dan daha iyi bir guarda ihtiyaç olduğu aşikardır. Wolwes yönetiminin Foye'u alabilmek için Brandon Roy'u takımdan yolladığını da hatırlatmak gerekir.
jonny flynn, wesley johnson, michael beasley, kevin love, corey brewer, ramon sessions ve darko milicic gibi isimlerle play-off kovalayacağız bu sene allah'ın izniyle. nba 2k11'de tabi.
gözümden tamamen düsmüstür.
Kevin garnett ile bağdaştırdığım ve onun gidişinin ardından bütün sempatimi kaybettiğim takımdır.
eski günlerine dönmesini ümitle beklediğimiz nba takımı.
2010-2011 sezonunu 17 galibiyet, 65 mağlubiyetle tamamlayarak lig sonuncusu olmuşlardır. felaket başlangıçlarından sonra cleveland cavaliers'ın açık ara sonuncu olacağı tahmin ediliyordu ancak all-star arasından sonra cavaliers nispeten daha iyi bir performans sergileyerek sezonu 19 galibiyet, 63 mağlubiyetle bitirdi. kadro kalitelerini göz önünde bulundurduğumuz zaman timberwolves'in daha iyi olduğunu düşünüyorum. ama hem koçları kurt rambis çok yetersiz hem de çok sorunlu oyuncuları var. bu tür oyuncuları bir arada oynatmak da yetenek ister.
lig sonuncusu olmasına rağmen yine ibret alınıcak sayıda taraftara sahip takım.
geçen sezon normal sezonu son sırada tamamlayan ancak 25 maç üst üste double-double yaparak rekor kıran all star oyuncusuna sahip takım.
Dün iki sezonluk koçu kurt rambis'i 32-132lik derecesinden sonra kovan nba takımı.
houston deplasmanında, 3. periyotta rakip potaya 42 sayı bıraktılar. onu iki periyotta atamayan var, ayıptır.
budinger, batum ve roy ile tüm takımı 3 numara pozisyonundaki oyuncularla doldurma emellerine bir adım daha yaklaştılar. eldeki dandirik kısa forvet oyuncularını atsan atamazsın, satsan satamazsan. hepsini geçtim, gm bilgisayar oyunu oynuyor mübarek. batum'a 10 milyon dolares vermek ne demek amınıke. roy sahada ölecek gidecek. budinger ne ayak anlamadım. johnson, williams gibi balonları saymıyorum bile. street ball mu olm bu.
nba'da batı konferansı, kuzeybatı grubu'nda yer alan bir takım. şu ana kadar sadece malik sealy'nin 2 numaralı formasını emekliye ayırmışlardır. malik sealy, en yakın arkadaşı kevin garnett'in doğum günü partisinden eve dönerken öldürülmüştü.
mücadele esnasında salon kolonlarından kurt uluma sesi veren, etkili iç saha performansına sahip nba takımı. garip olan taraftarlarında kurt sesine eşlik edip ulumalarıdır. bizde ocaktan kovulanlar var bu yüzden *
güncel Önemli Başlıklar