bugün

Hayatımda hiç hdp ye oy vermedim. Ama artık şu muhabbetler baydı. Madem bu parti terörist, tutukla tüm üyelerini, oy veren herkesi, temsilcilerini meclisten at konu kapansın. Yapabiliyor musun? Hayır. O zaman boş konuşmanın anlamı yok.
Pkkcı, vatan düşmanıdır.

Ha bu arada hdp'yi meclise sokup Barzaniyle kolkola girenler aynı kişiler.
türk değildir pkk sempatizanıdır.

bunlar aynı zamanda kürdistan ve apo yu da destekler.

al birini vur ötekine amk.
bir oy hdp'ye bir oy pkk'y ay pardon öyle değildi bir oy cehapeye.
belki de sadece (bkz: ahmet türk)tür.
kesinlikle ağır tokattan geçirilmesi gereken türktür.

görsel
Burdaki yazılanlara katılmıyorum, herkesin özgür iradesi ve düşüncesi vardır. Eğer hdp yasadışı bir şey yapsaydı zaten kapatılırlardı. Ayrıca sadece “böyşe bir şey olabilir mi ya” diyen bir muhalefet lideri var. Diğerleri de akp ile ittifak yapmaya 5 dakika uzaklıkta. Biraz düşünerek yorumlar yapın, at gözlüklerinizi çıkarın.
marjinal gözükmeye çalışıyordur.
pkk sempatizanı vatan haini kişidir.
görsel
görsel
görsel
görsel
Beyaz Türkler verir. istanbul da çok bunlardan.
Hdpnin Kürt faşizmi yaptığını göremeyecek kadar kördür. Bu adamlar bu iyimserlikle hayata tutunmayı nasıl başarıyorlar aklım almıyor.
Bu hatayı zamaninda ben de yaptım. Sol cenahta bulundum. Türküm dedigimde bana tuhaf tuhaf bakanları görünce siktiri cektim. Özellikle twitterda Ahmet Sık'ın istifasından sonra Türk'e güven olmaz gibi saçma sapan entryleri de görünce iyi yapmışım dedim. Yeni partim TiP. ister barajı gecsin ister geçemesin. En azından beni temsil eden Erkan Baş gibi hakiki solcular var.
gururludur.

çünkü nasıl bir kesimde gizli de olsa ışıd hayranlığı varsa bunlarda da pkk hayranlığı var içten içe.

kullanılan sol jargonla uyuşturuyorlar bu salakların beyinlerini.
Türk değildir terörist bir şerefsizdir.
Sırtını TSK ya değil de PKK ya ypg ye pyd ye yaslamayi tercih eden gözümde türk olmayan kansizdir.
Benim. Safkan Turk'um. Dagdaki teroristi, siyasal islamci hirsiza tercih ediyorum. Yagdirin eksileri.
akp ye verenle eşdeğer oy vermiştir. evet.
tek adam sisteminin yanlışlığını göstermeye çalışan türk.
vatandaşlık hakkının elinden alınması gereken kişidir.
pkk'yı kuran kuruculardan 2 tanesinin türk olması kadar acınası değildir herhalde.

türk olup pkk'yı kurmak nedir lan?
Hükümet karşıtı olması muhtemeldir.

Aynı zamanda pkklı bir kürtten daha kansızdır.
türk değildir.
yahu çok enteresan bir algı yürüyor.

kimi baş teröristtir diyor, kimi chplidir diyor.

arkadaşım biraz geçmişi hatırla yahu, bu kadar balık hafızalı olma.

1) demokratik halk partisi ve hdp partilerinin meclise seçilebilme sebebi "çözüm süreci"dir. çözüm süreci akp'nin politikasıdır.

2) politika başarılıyken, ülkeye giren gerilla'lara yapılan yargısından tutun, tutuma kadar her şey hukuksuzdur. ( yedi dakikada pişmanlık yasasından adam aklama, mobil mahkeme kurma vs. ) bu süreçte bu durumları akp desteklerken chp böyle olmaması gerektiği konusunda baskı yapmıştır.

3) güney doğuda hdp'den önce akp seçilmiştir, bunun dışında bağımsızları seçmişlerdir. demekki hdp'ye oy veren çoğunluk akp'den gitmiştir. sadece 2010 seçimlerinde tunceli'de kemal kılıçtaroğlu tunceli'li olduğu için chp birinci çıkmıştır.

4) insanları oy verdiği partiye göre aşağılayacaksak, seçim yapmanın mantığı nedir? demokrasi'den anladığınızın hatalı olduğunun halen farkında değil misiniz? elinizin altında internet var, biraz araştırın artık.

5) isteyen, istediği partiye oy vermekte özgürdür. bu özgürlüğü kısıtlamaya çalışan sizler, faşistsiniz, ırkçısınız, vicdansızsınız, aynı zamanda balık hafızalısınız.

sevgiler.
Maalesef objektifliğini kaybetmek ve iktidara olan öfkenin sonucudur onlara da objektif bakarsanız kendilerince haklı oldukları yer vardır diye düşünüyorlardır. Hayırlısı...