bugün

7 haziran seçimleri gibi 1 kasım seçimlerine kanlı eylemlerle hazırlanıyorlar.

görsel

görsel

görsel

görsel

p.s. uludağ sözlük yönetimi silene kadar başlık dursun bir yerde. nedense pkk'nın propaganda yaptıkları başlıklar duruyor!!!
7 haziran öncesi hdp'nin Diyarbakır mitingine bomba koyması en çok kime yaramışsa olayın sorumlusu o'dur.

dünyanın en şanslı örgütü pkk'dır sanırım. içerde bu kadar destekçisi olan, kendileriyle aynı propaganda yapılan başka bir öğüt var mıdır?

hiç uğraşmadan, bir yerlere bomba koyarak oylarını arttıran, destekçi kazanan dünya üzerinde başka yapı var mıdır?
mantık dışı bir durum.
içler acısı bir gerçektir.

oy uğruna sözde haklarını savundukları insanları katlediyorlar.
üstüne bir de iftira atıyorlar.

devlet yaptı.
100 oyun derdine düştü devlet.
hasssiktir.

pkk' nı şehir göbeğinde bomba patlatacak ve her kurum uyuyacak gibi bir durumu olsa gider kendine aykırı kişilere bunu yapar.

ülkücüler kendi ocaklarını patlatır demek gibi bir şey bu.

o yüzden hassiktir.
Her zaman yedikleri halttır şaşırtmamıştır dövlet bizi vuruyor diye zırlamak için planlamışlardır.
selo başkan bunu söylecek olanlar, bunu ispat edemezlerse o rus bu çocu ğudur da dedi. şimdi bunu yapanın bir başka terör örgütü olduğu ortaya çıkarsa, sözlükte; " bir o rus bu çocuğuyum, baba mı hiç tanımadım" diye başlık açacakmısın.
Ayan beyan % 100 gerçektir
Magdur edebiyatini başka türlü oynayamazlar yoksa.
Adamlar plan projeyle değil kendilerini patlararak seçim propagandasi yapiyor.

Bknz selo adamlarin kani kurumadan ne diyor.
"Bunu dövlöt yopto"

Sonra utanmadan sıkılmadan barış diyor
Bu adami gectim adam ülke nasıl karışırın derdinde. Buna inananlarin kafasını merak ediyorum.
abd'nin 11 eylül'de ikiz kuleleri patlatması gibidir. siyasi orospuların acıması yoktur, onlar için kaç insanın öldüğü önemsizdir.