bugün

ırkçılık kötü bi elbisedir..kim giyse yakışmaz..
ulan mhp'li değilim ama hdp ve mhp'nin kıyaslanması bile saçma.

adam az bile söylemiş hdp ve seçmenleri için..

vatan hainlerine başka ne denir ki? şerefsiz demek bunlara iltifat gibi..
hdp 'ye söylenebilecek en hafif şeyi söylemiş.
Herhangi bir seçmene söylenmemesi gereken sözler söylemiştir.
Normal vatandaş kafasına göre hükümet kurar hükümet yıkar parti politikalarına yön verir seçmeni beğenmez ama kafasına göredir bu yani arkadaş sohbetlerinde söylenir kalır.
Ancak siyasetçiyseniz ve hele de bir genel başkansanız öyle kafanıza göre konuşamazssınız. Bana oy veren cici bana oy vermeyen tü kaka olmaz.
Hele bir de kutuplaşmanın azalması için AKP-CHP koalisyonu iyi olur deyip kutuplaşmayı arttırmak tezat oluşturur. Yarın bir gün MHP'li seçmen hakkında ileri geri konuşulursa laf edemezsiniz.
Hdpnin ya da hdp seçmeninin herhangi bir partiyle ve seçmeniyle kıyaslanma durumu olamaz, olmamalı. Onlar ne köpek ki ne hadlerine başkalarıyla kıyaslanmak. Edepli yazar kardeşim şerefsiz az gelmiş.
Adamdır.
ulan amınakoyduklarım sizin beyinsiz beyinsiz başlıklarınızdan bıktım siz cidden can sıkıntısına mı gerizekalı oluyorsunuz ?

ulan kürt denen maymun soyunun bu topraklar üzerinde hakkı mı var lan ?

neyin peşindesiniz siz ?

birde müslümanız diye geziniyorsunuz amın feryatları , müslüman devletini yıkmanın islamda ki hükmünü mü bilmiyorsunuz ?

ananız gibi orospu kılığına girip polise molotof atıp askere kurşun sıkmayı biliyorsunuz.

sizin gibi müslümanın ta amına koyayım , sizin ve beyin hatası olan başlıklarınızında bir ayrı amına koyayım.