bugün

lan biz bu insanlarla nasıl bir arada yaşayacağız! dedirtmiştir.
''Taşaklarımla beyinleri aynı kiloda'' dediğim yorum sahipleri.
Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur. Şaşırtmayan yorumlardır.
boş beleş insanların sayımı yapılabilir.
umarız en kısa zamanda haklarında bölücülük suçundan soruşturma açılacak olan yorumlardır.

malum yılanın başını küçükken ezeceksin.

buraya böyle iğrenç şeyler yazan adam,

iki gün sonra canlı bomba olup karşına çıkar çünkü.
siber@egm.gov.tr mail atarak şikayet ettiğim yorumlardır.
Türkiye ve türklere hakaret ederken bile türkçe kullanacak kadar aciz ve zavallı insanların abuk yorumlarıdır.
şaşırtmayan yorumlardır. işin garip tarafı bu türklere öfke kusan tipler genelde istanbulda izmirde yaşar ve türk bir patrondan iş alır.
hala bu partiyi sol bir parti olarak gören varmı acaba. yoksa sol= türk düşmanlığı da bizim haberimiz yok herhalde.
Ne sikim adları var amk bunların?

Zincirleme isim tamlaması gibi.
(bkz: hdp ye oy veren kürt milliyetçileri/#31726941)
önemsiz yorumlardır. bir avuç böcek. böceği ezmeyi bilmeyenler daha zararlıdır.

ki zaten ezemeyenler yüzünden bu haldeyiz.

önemli olan devletin başı olan zatın yorumlarıdır.

çok daha tiksindirici.
hdp seçmeni kürtçü zihniyetin yansımalarıdır. hepsinin düşüncesi böyle, kıvıracak hiçbir yanı yok.
evine ekmek götürenler ile polisi taşlayanları aynı kefeye koyan beyin yoksunlarınıda gördüm entrylerde. olm siz hakketten siktirin gidin.
bunlardan değil dost , düşman bile olmaz.

üşenmeyin ihbar edin geçin.
Bakın bunlar bizim 1000 yıllık kardeşimiz.(!)
bu tipler neden vatandaşlıktan çıkarılmıyor? bu herifler bariz vatan haini. niye hala besliyoruz?
gözünü intikam hırsı bürümüş orospu evlatlarının yorumlarıdır. acıyı başka bir acıyla telafi edeceğini sanan it sürüleri.
(bkz: hdp nin alenen anayasal suç işlemesi)
allah bin belanızı versin , şu pisliklerle aynı coğrafya da bulunmaktan utanç duyuyorum .
sanıyorlar ki biz hep susarız hep boyun eğer alışırız bizi teröre haksızlığa alıştıramazssınız bozkurda zincir vuramazssınız aşşağılık hainler!
görülüyor ki bu işin akp chp mhp ile alakası yok. bu insanlar ciddi olarak bölünmek ve kendi kanlarında boğulmak istiyorlar. bitene kadar mücadele edilmeli...
Umarım haklarında en yakın zamanda bölücülükten tutuklama kararı çıkar. ben böyle insanlarla aynı ülkede yaşadığım, nefes aldığım, bir hayat kurmaya çalıştığım için üzülüyorum. Keşke gitmek çözüm olsa.. Pkk terör örgütü yıllardır bizim düşmanımız iken, biz ne zaman kürtlerle bu kadar düşman olduk anlayamıyorum... Oysa ki düne kadar birbirimizden kız alıp kız veriyorduk, aynı sofrada oturup, aynı türküleri söylüyorduk. Kimimiz işverenimiz, kimisi iş sağladığımız çalışanlarımızdı. Ne hale geldik anlayamıyorum.. 3 tarafımız denizlerle, her tarafımız hainlerle çevrili ve dolu. Artık toroslar mı ortaya çıkıyor, jitem yeniden mi kuruluyor, içimizden yeni ahmet cem ersever, abdullah çatlı, mahmut yıldırım vs. vs. mi çıkartmamız gerekiyor bilmiyorum ama benim kanıma artık fazlasıyla dokunuyor bu kahpece saldırılar ve onların saldırılarına alkış tutan kahpe evlatları...
Bu yorumlarin dogrulugunu bilmiyorum fakat olaya baska acilardan da bakmak gerektigini biliyorum. Sevgi nasil ogrenilebilir ve ogretilebilir bir seyse acimasizlik da ayni sekildedir. Suan orada olan insanlarin yasadigi seyler normal seyler degil ve tum bu olanlar ve insanlarin duyarsizligi onlari da bencil yapmis olabilir. Tabi ki bu bir savunma degil ama boyle insanlar her zaman olacaktir. Yani 13 14 yasindaki bir insanin olumune uzulmeyen insanlar var ayni sekilde hicbir sucu olmadigi halde patlamada olen insanlara da uzulmeyen insanlar var. Insanlarin olumune memleketine irkina gore uzulenler var. Her zaman soylerim olen kisinin kim oldugunu sormadan yalnizca bir insan oldugu icin uzulecegimiz vakit toplumda bir seyler degismeye baslayacak. Humanizm bir hastalik degildir. Sizde insanca duygularla bir yerlerden baslayabilirsiniz korkmayin isirmiyor.
daha yaşım 18 ama böyle bir dünyada yaşamaktan bıktım.
Tib, alo terör hattı, savcıları göreve çağırıyoruum.